2733
2739

میخوام برای جهیزیه زود پز پارس استیل بگیرم

مدل شف درب پیرکس بخرم یا دسته دار

کی مدل شف داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم درب استیل داره هم درب شیشه ای بعد پخت گوشت میتونی استیل رو باز کنی برداری و شیشه ای رو بزاری و حجمش هم خیلی بزرگه و یکساعته گوشت رو کامل میپزه... بنظرم همیلتون عالیه و اینکه تا زمانی که بخارش نرفته درش باز نمیشه باید سوتشو بکشی باز شه بعد خودش باز میکنه این یه کارایی عالی هستش بنظرم

2728

اینارو نمیدونم

ولی برای من مه اصلا مارکش یادم نیست ازاینا نیست که دسته دارن

درش با یه گیره محکم میشه

راحت میتونم بخار رو هم خودم خارج کنم

خیلی امنه و کار باهاش راحته

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

دسته دار نخر. البته نمیدونم پارس استیل چجوریه!!

ولی من دسینی دارم دکمه داره درش راحت باز و بسته میکنم

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

پارس استیل هرچی بگیری عالیه...

من سابقه خراب کردن دوتا زودپز دارم الان پارس استیل تو دستم مونده😂مامانمم ک دوتا داره از سی و پنج سال پیش هردو پارس استیل...

من فوما ژاپن و دسینی رو خراب کردم😎

2740
دسته دار نخر. البته نمیدونم پارس استیل چجوریه!! ولی من دسینی دارم دکمه داره درش راحت باز و بسته میک ...

به خاطر دسته دار بودنش موندم که بدون دسته بخرم یا دسته دار

دسته دارها به مرور دستش شل میشه

بار اوله می‌شنوم مدل شف هست یا دسته دار؟

یه سرچ تو اینستا بزن مدلاش رو میاره برای من فک کنم شف هست... البته چندکاره هستش بخار پز اینا هم هست ولی بلد نیستم ... دو تا دستگیره داره مثل قابلمه هست حجمش هم بزرگه

2706