2733
2739

هستین؟

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

خداروشکر 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکر

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2731

۵شنبه صبح بود مامانم قرار بود اش پشت پا برای داداشم درس کنه...‌منم صبح بیدار شدم و کارامو کردم و نهار برای شوهرم درست کردم و با بچه هان رفتیم خونه مادرم 

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

یکی از خواهرام منزلشون شهرستان نزدیک زندگی میکنن ۴۰ دقیقه فاصله داره و اون یکی خواهرم طبقه بالای مادرم زندگی میکنن....خواهرم که شهرستانه نتونست بیاد چون وسیله ندارن و به تازگی باردار شدم و تقریبا ۸هفته شه

2740

چن کاسه اش پخش کردیم و نهار خوردیم و من رفتم اتاق بچه شیر میدادم ...دیدم خواهرم ک شهرستانه اس داد...(فاطمه بیداری برو یجایی ک بتونی حرف بزنی کسی نفهمه زودا)

فقط حواست باشه اقا اینا نفهمن

من و بچم اتاق بودیم بابام حال خوابیده بود مامانم آشپزخانه.....درو بستم خواهرم زنگ زد......پشت تلفن چجججججور گریه میکرد.....گریه گریه گریه

خببب

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

اولش فک کردم از چیزی ترسیده بچش سقط شده.....از شدت گریه نمیتونست حرف بزنه.‌.خونه خواهرم ۳طبق اس ...طبقه اول که کلا پارکینگ دادن به یکی اجاره کرده انباره یه قسمتو با ملاستیک جدا کردن ک مثلا راه جدا بشه ...طبق دوم مادرشوهرش هستن ..طبقه سوم اینا...چن روزی مادرشوهر ش اینا نبودن رفته بودن کربلا ۵شنبه آخر قرار بود برگردن

خواهرم گریه گریه گریه که والله آشپزخانه مشغول اشپزی بودم ک مادرشوهرم اینا میان شام داشته باشم و....اینا ک....‌

یهو دیدم مرد مستاجر بی همه چیز اومده تو حال وایستاده پشت پسرم....پدرسگ بی همه چیز

خواهرم ک داشت تعریف می‌کرد دست و پاهام داشت میلرزید....فکرشو کنید یکی بی سر و صدا بیا خونت پشت سرت وایسه

2706