2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حرفتو خوندم دلم گرفت، از خدا میخوام کارت راحت پیش بره و بهترینا نصیبت بشه

😖💔الهـــی آمیـــن

بخاطر غصه خوردن زیاد افت فشار گرفتم همش از حال میرم خدا ازشون نگذره خیلی بهم ظلم کردن😭💔

بی درد و بی غم باشی عزیزم😘

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
2731
😖💔الهـــی آمیـــن بخاطر غصه خوردن زیاد افت فشار گرفتم همش از حال میرم خدا ازشون نگذره خیلی بهم ظل ...

عزیزممم

امیدوارم بعد از این سرنوشتت خیلی زیبا باشه به جبران همع چی

میشه برای منم دعا کنی؟ دلم خیلی گرفته و خیلی دلتنگم

رفتم جانم دارم روزی ده تا دارو میخورم با وجود دارو درد دارم

امام زمان و صدا کن بگو یا صاحب الزمان کمکم‌ کن

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 🌺💜🌷 فقط حیدر امیرالمومنین است 🌷یا علی مددی،💓 شب اول قبر تو اون تاریکی توی وحشت.. حضرت علی دستت رو بگیره بلند بگو یا علی💓
عسل بارهنگ که نه ببین من مشکل معده داشتم خب بارهنگ خالی خوردم هیچی نشد بعد یک خانمه ای بهم گفت بارهن ...

ترشی تند زیاد خوردم. 

آزمایش ندادم دکتر گفت بعد خوردن دارو که یکماه شد اگه خوب نشدی دوباره بیا الان ۲۰ روزه اما دردام از یک ماهی هست. 

یه بچه هفت ماهه داریم 😭توروخدا بخاطر اونم شده دعا کنید بابام کاری نکنه دعا کنید ترک کنه

الهی امین

شماهم برا بچه من دعا کنید

آخه مادریکه هر روز از درد بیدار بشه چجور بچه رو با دلخوشی بزرگ کنه

2706