2737
2739

سلام دوستان .... خداروشکر راضیم اما الان ک تاپیک این خانوم خوندم گفتن زشت بودن تغییر کردن منم خیلی چهرم زشته چن بار مستقیم بهم گفتن چشمات ی طورن ، چاقی ،دماغت گنده  چرا دندونات اینطورن چرا صورتت اینطورن

ریزش مو شدید دارم هر دکتری رفتم بیفایده بود موهام خیلی کم پشتن😭😭💔💔

صورتمم پر لکه و کک مک و روزنه هست 

هیچ خواستگار خوبی نداشتم .... اوناییم ک اومدن سنشون زیاد بود یا ی مشکلاتی داشتن اعتماد بنفسم له شده 

حتی بهم گفتن دخترای همسن تو چرا انقد خواستگار دارن تو ن💔😭

مگ زشتی ادم دست خودشه ؟؟؟

حتی بهم گفتن سنت داره میره بالا چرا کسی نمیاد 

هیچ ک نمیاد تورو بگیره 

توروخدا خواهرا تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم

اگ ی دکتر خوب برای عمل بینی گوشتی میشناسید بهم معرفی میکنید؟؟؟؟

من خودم زشتم نمیخوام بینیمم زشت عمل کنه هم کلی هزینه کنم بی فایده باشه هم ترس و زحمت و انگیزم هدر بره توروخدا کمکم کنید دکتر خوب بهم بگید

اگ دکتر پوست و مو خوب هم میشناسید ممنون میشم بهم بگید 

دوس دارم منم خوشگل بشم مث همه دخترا😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم کلاسیم خیلی زشت بود خیلی باباش خیلی پولدار بود اول نمیدونم چه عملی کرد لاغر شد پوست صورتشو عمل کرد لیزر کرد جوشاش رو بعد عمل بینی و ژل لب شبیه شرک بود الان خیلی عوض شده انگار اون نیست و با پول باباش تو کشور خارجی دندون پزشکی میخونه 

موفق باشه الهی خوشبحالش 

پول همچیو حل میکنه نگران نباش

2740
ممنون عزیزم❤️❤️

فدات 

جدیدا ی چیزی اومده ویال مالشی کف سر فولیکول میگن تو چن هفته کلا موها برمیگرده و ریزشش می‌ره داروخانه ها دارن امتحان کن 

من چون رشته ام پوست و مو هس از این چیزا زیاد اطلاع دارم

فدات  جدیدا ی چیزی اومده ویال مالشی کف سر فولیکول میگن تو چن هفته کلا موها برمیگرده و ریزشش می ...

اسمش ویال فولیکوله 

خداخیرت بده عزیزم والا من موهام داغونن البته پلی کیستیکم دارم 😭 ولی بشدت مریضه هرچسم میخورم هیج فایده نداره

اسمش ویال فولیکوله  خداخیرت بده عزیزم والا من موهام داغونن البته پلی کیستیکم دارم 😭 ولی بشدت ...

ن مارک فولیکا  بگو ویال برای کف سر مارک فولیکا بزن تو نت عکسشم هست ببین قیمتشم نسبت ب تعدادش خیلی خوبه 

اشتباه تایپ شد بالا 

آخی عزیزم پس اول پلی کیست درمان کن عرق رازیانه و قرص ویتاگنوس استفاده کن دمنوش نعنا هم هورمون زنانه زیاد می‌کنه 

قرص یونی زینک هم بخور یا همون زینک معمولی الکی نمیخاد هزینه کنی خارجی بخری همین عادیاشم جوابتو میده عالیه 

2706