2737
2739

فیلم سرایت ساخت آمریکا 

تو سال ۲۰۱۱ 

ویروسی که دقیقا مثل کرونا از خفاش به وجود میاد 

و از کشور چین پخش میشه 

و تمام کشورها دچارش میشن 

خبرنگاری که می‌خواست واقعیت رو به مردم بگه و دولت آمریکا جلوش رو گرفت 

چطور دقیقا این ویروس ۸ سال بعد همونطور اتفاق میفته 

و از چین پخش میشع 

و ما چقدر ساده بودیم که نفهمیدیم 

خدا شاهده زمانی که این فیلم رو نگاه میکردم تا آخر دست و پام از عصبانیت میلرزید 

چقد مردم زجر کشیدن و عزیزشون رو از دست دادن 💔

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برید این فیلم رو ببینید دقیقا روزایی که ما تجربه کردیم رو نشون میده

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤
2740
فیلمش قشنگه برم نگا کنم ؟

میخوای نگاه کن 

ولی من تو هر لحظه از این فیلم تمام صحنه های کرونا از جلو چشم می‌گذشت 

و نفرینشون میکردم 

دست و پام میلرزید چطور تونستن همچین بلایی سرمون بیارن