2733
2734

نمیدونم چرا اینطوری میشم 

انگار تمرکزم نصفه و نمیفهمم چیکار میکنم 

الان ماشینو بردم رفتنی اینه رو شکستم برگشتنی درو مالیدم ( وقتی میخواستم بیارم تو پارکینگ)

حالا ماشینمون ۴۰۵ اسقاطیه و داغون و اصلا اوکی نیست ولی حس بد گرفتم

تاحالا ۷ ۸ بار برده بودم بیرون از پارکینگ هیچی نشده بود .

وقتی مالیدم دیگه نه راه پس داشت نه پیش نمیدونستم چیکارش کنم زنگ زدم بابام بیاد درستش کنه گفت خودت ببر تا یاد بگیری😂🤕 

عکس گرفتم بردم نشونش دادم گفتم کوچولوعه چیزی نشد ( دروغ گفتم رنگش رفت🥴💔)

گفتم آینه هم شکستم کارِت راحت شد میخوای بری بخری بگو یه جفت (قبلا آینه طرف راننده شکسته بود ، شاگردم من شکستم .البته فقط خود آینه )

گفت خب با این اوکی نیستی پرایدو ببر گفتم اخه قبلا چنبار بردم اوکیه نم چرا اینطوری شد بعد قیافش ریلکس هیچی نتونستم بفهمم از قیافش ولی رفت دسشویی برگشت گفت کل آینه رو شکوندی یا ... پریدم وسط حرفش گفتم نهههه فقط همون آینش مثل اون طرف 😂😂🥲🥲🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️هیچی دیگه داغونم💔💔💔💔💔💔

خسته از نرسیدن ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر باز چیزی نگفت من مامانم قبل بابام ج.رمون میده 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
2740
خداروشکر باز چیزی نگفت من مامانم قبل بابام ج.رمون میده 

نه بابام اوکیه چیزی نمیگه چون میخواد نترسیم و بشینیم 

چون مامانم نمیشینه

اها راستی صبحم خودش سپرو مالید راهنمای جلو شکست خواهرم گفت طوری نیست قضا بلا بودع تا سه نشه بازی نشه🥲💔

خسته از نرسیدن ها 
من هنوز ندیدم خانمی دست فرمونش خوب باشه،ناراحت نشینا خودمم خانمم ولی اکثرا هول میکنن

نه ناراحت نمیشم

خودم خیلی راننده خانم ندیدم زیاد که بتونم نظر بدم ولی رانندگی بنظرم فرمولش صبر و حوصلس . اروم و بدون عجله بری و حوصله زیاد داشتی باشی بعدم دستت راه بیفته 

خسته از نرسیدن ها