2733
2734

برای من جای سواله کسی واقعا حاجت روا شده؟؟؟؟؟؟؟؟اگ شدین بگین ب چی متوسل شدین شاید فرجی برای منم شد ممنون 

دو بار برای دو تا کار نسبتاً معمولی که برای من سخت بود نذر صلوات کردم در حد صد تا خدارو شکر حاجت گرفتم 

این بار چله زیارت عاشورا برداشتم برای یه نیت بزرگ ولی خبری نشد 

اگه به صلاح ام باشه و خدا بخواد این دفعه می‌خوام نذر 124 هزار صلوات بردارم و ختم چهل شهید برای دو تا حاجتم انشاالله که برآورده بشن 

خدایا حاجت همه بنده هاتو بده حاجت منم در کنارش الهی آمین

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگہ میشہ حاجت نگیری؟احتمالا یادت میرہ وقتی میرسی بھش،من باخیلی چیزا آیت الکرسی صلوات دعای نادعلی حدیث کسا سورہ یاسین حاجت گرفتم حتی حاجاتہ محال حظور قلب و امید خیلی مھمہ 

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
2731

من باردار نمیشدم

پارسال بدون پاس بلند شدم روز اربعین رفتم شلمچه تا برم کربلا 

مرز تا شب قبل هم باز بود ما رسیدیم مرزو بستن 

اونجا تو موکب پشت مرز 

کلی دلم شکست 

همونجا گفتم اینقد از من بدت میاد میام تا پشت مرز ولی نمیزاری رد بشم 

چند ساله هم ک نی نی میخام بهم نمیدی 

برگشتیم 

بعد دو هفته فهمیدم باردارم

چلہ شھدا رو حتما امتحان کن خدا بہ شھدا عزت وآبرو دادہ واسطہ قرارشون بدی حاجتتو میدہ یابھترشو یاھمونو شک نکن

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
مگہ میشہ حاجت نگیری؟احتمالا یادت میرہ وقتی میرسی بھش،من باخیلی چیزا آیت الکرسی صلوات دعای نادعلی حدی ...

چه خوب باور کن دعای من برای خیلیا میگیره اما برای خودم اصلا من برای کسایی دعا کردم ک ۸ سال بچه دار نشدن بعد یک ماه و نیم طرفو دیدم گفت بارداره اما خودم اصلا

استغفرالله خیلی بگو

اتفاق زیاد میگم توی زندگیم،ولی الان چرااینو گفتین؟مگہ چی گفتم؟

خامها از ته دل برا سلامتی دخترم دعا کنید

چشم  عزیزم یکی ختم کریم اهل بیت و گرفته منم توش شرکت کردم انشالله دخترت همیشه سلامت باشه و عاقبت بخیر دوس داشتی خودتم شرکت کن دعای توسل 

2706