2752
2734
عنوان

زنی که خیانت میکرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 52 پست

تا اینکه یه بار اینجا تاپیکی دیدم از خیانت یک مرد به زنش و بهم ریختنش زندگیشون.

یه لحظه خودم رو تصور کردم در قالب اون زنی که پا به زندگی اینا گذاشته بود

از خودم متنفر شدم.

حالم از خودم و زن های مثل خودم بهم میخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا فکر میکنم پربازدید میشه 😐😁

منم این احساس رو دارم ک پر بازدید میشه

پر بازدید  شد  برای مادر شدنم یه دونه صلوات بفرستین

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
منم این احساس رو دارم ک پر بازدید میشه

😁😁

دوستان عزیز کاربر @ملوسکتونم2 من نیستم دوست دیگه ای هستن که به خاطر اینکه هر نام کاربری میزدن تایید نمیشد این نام کاربری رو گذاشتن.  اسلام به ذات خود ندارد عیبی،هر عیب که هست از مسلمانی ماست.مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است ❤ من افتخار دارم به دختری که چادرش تو سختی ها باهاشه     به مادری که امنیت به خاطر دعاشه       به کشوری که قطره قطره خون من فداشه ❤️بار الها جرعت ما را سر و سامان بده  انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده    قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده        رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده... ❤️حاج قاسم هنوز هم زنده است....🖤چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم. من محال است که آن را ز سرم بردارم... ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است. ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است ♥️حسین میگیری دستامو حسین میبینی اشکامو حسین تو قلبم میمونی دردامو میدونی از چشمای خیسم دردامو میخونی 🖤آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشدهیزم است  . تو تاپیک های سرگرمی، بازی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست. ✨💐
واقعا حدیثی که اخر گفتی معتبره؟ از کدوم معصومه

بله معتبره 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

خیلییی حس بدی داشتم. 

با اینکه زنه اون آقا هیچ وقت متوجه حضور من نشد و منم قصد نداشتم اونا طلاق بگیرن. ولی فهمیدم چقدر کار کثیفی کردم.

همونجا توبه کردم. رفتم مشهد حرم امام رضا. با اینکه آدم مذهبی نیستم اصلا.

از حضرت زهرا خواستم کمکم کنه و واقعا هم به طرز عجیبی مهر اون آقا از دل من رفت

خواستم بهتون بگم ممکنه اینجا تامیک های دروغ زیاد باشه . ولی یه وقتا یه حرفای اینجوری میتونه تلنگری باشه واسه یکی مثل من که تا خرخره توی گناه و کثافت غرق شده.

شاید اگر اون تاپیک نبود من به کارم ادامه میدادم و ۲ تا خانواده رو به هم میریختم.

از شما دوستای عزیزم میخوام برام دعا کنید که خدا کمکم کنه تا دیگه وارد اون راه گناه نشم

خوشم میاد همه کار میکنن بعد به خدا و قران هم اعتقاد دارن😂😂

توبه کرده عزیزم   

من تا حالا توی پر بازدید نرفتم 😎

خوش اومدی پس😁

میبینم ک واسه اینکه عضویت رندت لغو کاربری نشه اصلا پست نمیزاری😄

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂
2706