2752
2734
عنوان

آیا پای نوزادم با عمل خوب میشه؟(عکس) کیا تجربه دارن اصلا عمل میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 61 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ببر دکتر نشون بده باور کن طبیعیه انگشت پای همه نوزادا اینجورین 

ولی هر چه زود تر ببر تا سن بچه کمه اگر چیزی باشه زود درست میشه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2731
عزیزم ببر دکتر نشون بده باور کن طبیعیه انگشت پای همه نوزادا اینجورین  ولی هر چه زود تر ببر تا ...

چشم 

سه شنبه اینده نوبت دکتر کودکان داره 

همون روز یه دکتر برا پاهاش هم میبرم  . 

چشم  سه شنبه اینده نوبت دکتر کودکان داره  همون روز یه دکتر برا پاهاش هم میبرم  .&nb ...

ارتوپد ببر

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
انشاالله  نمیدونی چقد خوشحال شدم. پنج شیش ماهه صورت بچمو که نگاه میکنم قلبم داغون میشد براش.&n ...

ی چیز بگم 

دخترم به دنیا که اومد مادرم میگا اولین کاری که کردم دست و پا و بدنشو چک کردم که هما چیش سالم باشه 

از بس انگشت شست پاش کوچیک بوده میگه ی دفعه وحشت کردم گفتم بنده خدا دخترم خبر نداره دخترش ی انگشت کم داره 

میگه تو این حال و هوا بودم یهویی پرستار گفته خانم اون انگشت کوچیکش از بس ریزه رفته زیر انگشتاش 

الان همه یکدست و مرتب شده 

الحمدلله رب العالمین ...
ی چیز بگم  دخترم به دنیا که اومد مادرم میگا اولین کاری که کردم دست و پا و بدنشو چک کردم که هما ...

واقعا؟؟؟ 

ما فوری متوجه نشدیم ینی تا ده روز اول شاید متوجه نشدیم 

دخترم دیشب میگف مامان اون موقع که بردیم خون کف پا بگیریم اون خانمه که میخواست خون بگیره خیلی بد پای داداشمو نگه داشته بود نکنه همون جا انگشتشو در اورده.

اون روز همه ی مامانا شکایت داشتن از خون گرفتن اون خانم.

الان من واقعا نمیدونم این به دنیا اومده اینجوری شده یا بعدن اینجوری شده. 

واقعا؟؟؟  ما فوری متوجه نشدیم ینی تا ده روز اول شاید متوجه نشدیم  دخترم دیشب میگف مامان ...

اگه دست میزنی گریه میکنه 

ممکنه در رفته باشه 

اگه نه که هیچیش نیست قشنگ 

الحمدلله رب العالمین ...
2706