2752
2734
عنوان

کسایی که تجربه از پوشک گرفتن دارید، تروخدا کمک کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 9355 بازدید | 47 پست
من سه بار امتحان کردن یکبار دو سالگی یکبار دو سال و سه ماه یکبار دو سال و شش ماه که هر بار یک ماه تلاش میکردم اول 10دقیقه میبردم بعد 20دقیقه ای اما بازم بینش خیس میکرد اما دفعه سوم ماندگاریش رسید به 4ساعت اما بازم بینش پیش میومد که جیش میکرد خودش اصلا به زبون نمیاورد بار سوم سه ماه طول کشید تا بگه جیش دارم کلی خونه که نحس شد بعد دیگه گفت الانم 19روز دیگه سه سالش میشه هنوز گاهی خطا داره واسه من که خیلی پروسه سختی بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مامان کیانا اگه سختش نباشه خودش باید بشینه اگه سختشه توالت های مخصوص بچه که کوچیکتره و تو مغازه هایی که لوازم کودک دارن پیدا میشه باید بگیرید براش
لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید... زندگی در گذر است...این نیز بگذرد....
من صندلی گرفتم یا خودش میشینه گوسه توالت ولی مهمونی میرم سرپا میگیرم اخه توالت خودمو روزی چند بار میشورم که میره بدون دمپایی مشکلی نباشه ولی خونه مردم چندشم میشه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
من از شهریور پارسال تو مهد با جایزه اقدام به گرفتن جیشش کردم.ولی چون تو خونه تنبیلی میکرد تو خونه پوشکش میکردم. واز از 14 فروردین امسال فقط تو خواب پوشکش کردم
همسرم....فدایی داری:-)
مامان عطیه خیلی راحت تر از اونیه که فکر میکنی من خیلی وحشت داشتم تو مهد هم پوشک میکردم اول بعد رفتم به مسول تعویض پول دادم گفتم ساعتی یک بار ازش بپرس جیش داره یا نه به مدیرشم گفتم اگه جیش کنه چی گفت اشکال نداره دعوا نمیکنیم ولی دیدم مامانا شرت ازمایشی میبندن
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design