2733
2734

من  واقعا ادم خیلی سخت گیریم و کلا اصلا تو نخ رل زدن و ... نیستم اما این اولین باره که واقعا رو یه نفر کراش زدم و ازش خوشم میاد ، قیافه یا هیکل بی نقصی هم نداره که بگم از روی هوسه و مدت زیادی هم گذشته و هنوز فکرش از سرم بیرون نرفته و این یعنی عاشقش شدم🥲 

وای واقعا نمیدونم چکار کنم خواستم بگم اگه ترفندی یا روشی بلدین که بفهمیم طرف مقابل هم رومون کراشه یا نه

و یا اینکه چکار کنیم اونم رومون کراش بزنه

بگید لطفا🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا 

بلد نیستم 😔😥

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
2728

منم رو پسر عموم کراش زدم البته پسر خود پسر عموم نیست زن دومشه قبلا ازدواج کرده بچه اونه بعد اون دختر مذهبی دوست داره من بی حجابم از لحاظ همچی باهم فرق داریم هیچکاری نمیشه کرد اونم کراش بزنه روم

میدونستید خیلی دوستتون دارم نه نمیدوستید خب حالا بدونید 

چشماش برق میزنه وقتی نگات میکنه و خیلی ازت تقلید میکنه مثلا دست و مزاری رو صورتت اونم همین کارو میکنه و...

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁
2738
منم رو پسر عموم کراش زدم البته پسر خود پسر عموم نیست زن دومشه قبلا ازدواج کرده بچه اونه بعد اون دختر ...

باکسی که متفاوتید کلا وارد رابطه نشین چون دائما یکی از دوطرف باید کوتاه بیاد یا باید سعی کنید تغییر کنید که بازم سخته

باکسی که متفاوتید کلا وارد رابطه نشین چون دائما یکی از دوطرف باید کوتاه بیاد یا باید سعی کنید تغییر ...

کاش انقدر تفاوت نداشتیم ....

میدونستید خیلی دوستتون دارم نه نمیدوستید خب حالا بدونید 
در حال تغییره ولی تقریبا میشه گفت متوسطه

سعی میکنه بامزه باشه ینی کلن وقتی باهاش برخورد داری ادم شوخ طبعیه یا ن

و اینک نگاهش روته؟یا زیاد ب چشمات زل میزنه

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️
سعی میکنه بامزه باشه ینی کلن وقتی باهاش برخورد داری ادم شوخ طبعیه یا ن و اینک نگاهش روته؟یا زیاد ب ...

اره شوخ طبع که هست و نگاه هم میکنه به چشام(زل میزنه)اما من همش فکر میکنم که کلا شخصیتش اینه نمیدونم شایدم من زیاد ناامیدم

2706