2752
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون این جنینه یا کیست اصلا چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 64 پست
تو عنوانت بزن کسی بدش میادنیاد نه تو توضیحات  اه حالم بهم خورد

😂👌🤝

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و منی ک داشتم ناهارمیخوردم خخخح..من خودمم گاهی پریود میشم ی همچین لخته های دارم عایا منم یسره جنین س ...

شایدکیست

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
شایدکیست

وای

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

قبل عکس بذاره،،گفت نگا نکنید..چرا رفتی پایینتر دیدی؟احیانا خودت مقصرنبودی؟

یعنی میشه ی روزی منم بیام تاپیک بی بی چک مثبت بزنم ..ینی میشه؟؟یساله منتظرم😔

من باردار  بودم  سقط  شد  همین  شکلی  خارج  شد ولی بادرد  فراوان  طوری  ک نتونستم  پله رو  بالا برم  از درد امینجور بخودم می پیچیدم 

تنها چیز که غیر ِممکنِ فقط خودِ غیرِ ممکنِ

نوشتم + عکس

حتی تو متن هم نوشتم برای همون پست اول نزاشتم با دقت بخون

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
دقیقاً شبیه لخته خونه

چی میشه پس؟کیست؟لخته،خون؟نبایدترسید؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2706