2752
2734
عنوان

خیلی گریه کردم.فقط به سقط فکر میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5446 بازدید | 98 پست
من معمولا تو تاپیکای سقط نظر نمیدم ولی فقط یه چیزی میخوام بگم وقتی از ته دلت به سقط راضی نیستی سقط نکن چون حتما بعدش پشیمون میشی سقط خیلی از نظر روحی ادم رو بهم میریزه اونا که صد در دصد راضی به سقط بودن بعدش پشیمون شدن وای به حال اونایی که دودلن حداقل اگه خواستی سقط کنی بدون که از ته دلته و پشیمون نمیشی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون به سختی باردار شدی و احتمال نازایی بوده.یه مقدار انداختنش ریسکه. ولی از جهتی که شرایط بخاطر بچه اولت و خونه نداشتن حق داری بندازی. خیلی ریسک بزرگیه.اومدی بعدش شرایط جور شد.بخاطر سقط و تنبلی که از قبل داشتی باردار نشدی.اینو چکار میکنی
2731
چه جالب دختر خاله منم مثل شما بود البته مشکل از شوهرش بود بچه اولش با ای وی اف باردار شد و دومی بعد دوسال ناخواسته خیلی سختش بود خیلی گریه کرد ولی شوهرش راضی به سقط نشد البته شرلیط مالیشون خوب هست خدارو شکر . پیش میاد عزیزم با شوهرت یه تصمیم جدی بگیرید با وجود شرایط زندگیتون
مثل ساحل آرام باش تا دیگران مثل دریا بی قرارت باشند.
شادن شهر ما حتی یک دکتر خوب نداشت که پای این بچه رو گچ بگیره.بردمش مشهد،یکماه آواره شهرغریب شدم بابچه 17 روزه.خیلی سختی کشیدم.الانم یاد اون سختیها افتادم و همینطور اشکام میریزه.الان بچم خداروشکر راه میره مشکلی نداره.ولی پاهاش رسیدگی میخواد.الان مرتب کفشاش پاشه،کفشای شبش رو نمیذاره.چون تندتند بلندمیشه گریه میکنه.علت بیماری کلاب فوتم معلوم نیست.دیشب سونوگراف میگه حتی تو سونو سه بعدی بفهمی کاری نمیشه کرد.باید بذاری بدنیا بیاد مث اون بچت ببری درمان.دستور سقط نداره
انسانم‌ آرزوست.  
عزیزم من 5 نفر رو دیدم بعد سقط عمیقا پشیمون شدن و مشکلات روحی شدید پیدا کردن. یکیشون میگفت کاش منم با این خونریزیم بمیرم. یکیشون دوستم بود که بچش نامشروع بود و روانش بشدت بابت جنینش بهم ریخت. من برای حفظ سلامت روانت میگم که سقط نکن. اذیت میشی
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
شیوع کلاب فوت چگونه است؟

این ضایعه مادرزادی از هر هزار تولد در یک نوزاد دیده میشود. شدت آن البته در بیماران متفاوت است. شیوع آن در پسران دو برابر دختران است. در نیمی از موارد بصورت دو طرفه دیده میشود. علت ایجاد آن ناشناخته است. در یک چهارم بیماران یک سابقه خانوادگی از این بیماری وجود دارد. اگر شما یا همسرتان یا یکی از فرزندانتان این عارضه را دارد احتمال اینکه فرزند بعدی شما دچار این مشکل شود بین 5-3 درصد است.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706