2733
2764

مامان بزرگم از راه دور میاد و قراره فردا شب شام بیاد خونه ی من گوشت قرمز نمی تونه بخوره من چی بپزم 

زرشک پلو با مرغ و سوپ و سالاد یا

ماهی شکم پر و شوید پلو یا زرشک پلو با سالاد و سوپ و...

مامان بزرگم قسمم داده یه مدل بپزم براش حالا نمی دونم

یا جوجه کباب بپزم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

زرشک پلو با مرغ

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استارتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

خب کدومو بیشتر دوست داره مرغ یا ماهی؟؟

مثلا من می دونم که مادر بزرگم ماهی رو بیشتر دوست داره

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
خب کدومو بیشتر دوست داره مرغ یا ماهی؟؟ مثلا من می دونم که مادر بزرگم ماهی رو بیشتر دوست داره

نمی دونم کدوم رو دوست داره بهم نمی گه فقط میگه به خودتت زحمت نده خودتت رو خسته نکن

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی دونم کدوم رو دوست داره بهم نمی گه فقط میگه به خودتت زحمت نده خودتت رو خسته نکن

از مادرت کمک بگیری به نظرم بهتره عزیزم بالاخره ایشون ذائقه شونو بهتر می شناسن

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
2706