2737
2734

مامان بزرگم از راه دور میاد و قراره فردا شب شام بیاد خونه ی من گوشت قرمز نمی تونه بخوره من چی بپزم 

زرشک پلو با مرغ و سوپ و سالاد یا

ماهی شکم پر و شوید پلو یا زرشک پلو با سالاد و سوپ و...

مامان بزرگم قسمم داده یه مدل بپزم براش حالا نمی دونم

یا جوجه کباب بپزم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب کدومو بیشتر دوست داره مرغ یا ماهی؟؟

مثلا من می دونم که مادر بزرگم ماهی رو بیشتر دوست داره

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
خب کدومو بیشتر دوست داره مرغ یا ماهی؟؟ مثلا من می دونم که مادر بزرگم ماهی رو بیشتر دوست داره

نمی دونم کدوم رو دوست داره بهم نمی گه فقط میگه به خودتت زحمت نده خودتت رو خسته نکن

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی دونم کدوم رو دوست داره بهم نمی گه فقط میگه به خودتت زحمت نده خودتت رو خسته نکن

از مادرت کمک بگیری به نظرم بهتره عزیزم بالاخره ایشون ذائقه شونو بهتر می شناسن

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
2706