2733
2734

یه شخصی هست که مسئول ایران خودرو شهر ماست این یه مشکلی هم با پدرشوهرم سر یه مسئله ای  پیدا کرده ولی برادرشوهرم نمیدونم چرا میخواد براش کار انجام بده و طرف که خیلیم پولداره داره یه کاری میکنه که همسر من توش وارده ...حالا سه چهار دفعه اس اون زنگ میزنه برادرشوهرم و برادرشوهرم هم به شوهرم که بره کمکش ...شوهرم هم نمیتونه به برادرش نه بگه با اینکه کوچیکتر هم هست پامیشه میره کمکش دوساعت طول میکشه تا میره میاد و اون طرف هم یه چیز به درد نخور یا ارزونی هر بار از باغش میده همسرم مثلا بار اول و دوم یه پلاستیک آلو بخاراداد اندازه یه بند انگشت بار دوم فلفل آخه یه پلاستیک بزرگ فلفل از این درازا به چه درد میخوره . بدون اطلاع پدرشوهرمم اینکارو انجام میدن...من دفعه اول برام مهم نبود ولی دفعات بعد ناراحت شدم اخه مگه نوکر گیر آورده کارگر مفت این درسته آخه اصلا هم مسئله ام میوه نیست مسئله ام سوء استفاده گری و پررویی اون شخص و نه نگفتن همسرم هست. دیشب شدیدا با همسرم دعوامون شد سرش  

خب

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

خیلی مشخصه ب پدرشوهرت بگو جلو برادرشوهرت بگیره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خب به نطرون من حق دارم ناراحت شم؟

خیلی ن ولی یاز فضا رو خودت بیشتر میبینی

ای بابا اگر شوهر من این حرفو به برادرش میگفت که ما به این حد از دعواها نمیرسیدیم

عزیزم اگه واقعا شوهرتون متوجه نیست 

یجوری به پدرشوهرتون بگید 

ولی خودتون مستقیم نگید چون بعدا ممکنه شما بده بشین

نمیدونم چجوری ولی یجوری به گوش پدرشوهرتون برسونین که جلوشونو بگیره 

وقتی پدرشون با طرف Ok نیست ببخشید ها ولی واقعا با چه رویی دارن براش کار میکنن آخه؟! ینی نهایت سادگی 😔😔😔😔😔

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706