2752
2734
مامانتون خوب شد؟ 

بله خدارو شکر ، ۵ سال پیش توده رو درآوردن و بعدش شیمی و مسائل بعدش ،الان هر ۳ ماه آزمایش و چکاپ داره که عود نکنه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخیش خداروشکر مامان منم توده رو در اورده 4 جلسه دیگه از شیمی درمانیش مونده

نگران نباش ،سرطان سینه خوب به درمان جواب میده فقط تقویتش کنید که  بدنشون ضعیف نشه ،خاله ی من ۱۹ سال پیش سرطان گرفت تو سن ۴۰ سالگی الان ماشاالله خوبه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2731
بخاطر سرطان سینه فوت شدن؟؟ 

مامانبزرگم سنش زیاد بود الزایمر هم داشت دیابت هم داشت بعد اخرای عمرش ی توده تو سینش در اومد ک نوک سینش فرو رفته بود پوست پرتقالی شده بود سینه اش بعدش ک تیکه برداری کردن و دیگه زیاد نموند و فوت کرد

بله خدارو شکر ، ۵ سال پیش توده رو درآوردن و بعدش شیمی و مسائل بعدش ،الان هر ۳ ماه آزمایش و چکاپ داره ...

عزیزم ی سوال دارم

در حال حاضر باید برای این مشکل پیش چ دکتری رفت؟دکتر زنان؟دکتر غدد؟یا دکتر آنکولوژی؟

عزیزم ی سوال دارم در حال حاضر باید برای این مشکل پیش چ دکتری رفت؟دکتر زنان؟دکتر غدد؟یا دکتر آنکولوژ ...

جراح گلم