2733
2739
دوستان همینطور که میدانید روز پنجشنبه ای که پیش رو داریم "اول ماه ذی القعده " می باشد . 💕🌿💕🌿بهار اربعین گیری از آغاز ماه ذی القعده آیت الله جوادی آملی: در طول سال آدم می تواند چله بگیرد، ولی بهارش این ۴۰ شب است؛ یعنی از اوّل ذی القعده تا دهم ذیحجّه، آدم مواظب دهانش باشد که غذای بد وارد نشود؛ مواظب زبانش باشد که حرف بد نزند؛ مواظب گوشش باشد که حرف بد نشنود؛ مواظب چشمش باشد که نگاه بد نکند؛ آنوقت سایر کارها خوب است. اینقدر کارهای حلال هست که آدم فرصت نمی کند به سراغ کار حرام برود ! این چله از روز اول ذی القعده مورخه 14مرداد ماه تا عید قربان یعنی ۴۰ روز. هر ختمی هم که دوست دارین، میتونین بگیرین. برای برداشتن چله ذیعقده یکی از اذکار وسوره زیر پیشنهاد شده 1⃣ سوره های فجر، فتح، محمد 2⃣ جامعه کبیره، جامعه صغیره 3⃣ ذکر لااله الاالله روزی۱۰۰۰ مرتبه 4⃣ صلوات روزی ۳۵۰ مرتبه 5⃣ ذکر یابصیر ۳۰۳ مرتبه 6⃣ آیه رب ادخلنی مدخلأ صدق واخرجنی مخرج صدق وجعلنی من لندک سلطانأ نصیرأ روزی۱۰۰ مرتبه 7⃣ استغفار روزی ۷۰ مرتبه 8⃣ زیارت وارث 9⃣ زیارت عاشورا 🔟 خواندن قران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740