2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
پسرا که ۱۰۰ در ۱۰۰ دارن همشون دخترا هم میتونم بگم ۹۰ درصدی دارن 

خانوم براچی می‌گید صددرصد!☺️:اینجوری به خیلیا توهین می‌کنید! حتی اگه نود و نه درصدم می‌گفتید به من بر نمی‌خورد! اما یه جوری می‌گید صددرصد که انگار .... لااله الا ا..😂😂😂

آقا هستم! این گناه کمی نیست!
چجوری مطمئن باشم وقتی منبعش از جایی نیست؟؟؟ ولی بنظر من پسرا ۳۰ درصد فوقش ، دخترا هم ۱۵

خخخخخخ

ببخشیدا ولی فک کنم داری خیلی خوشبینانه نگا میکنی 

چیز بدی هم نیس ولی خب هست و انجام میشه

.
2740
زنانی که زیاد خود ارضایی می کنند کم کم می فهمند که دقیقا چه چیزی برای آنها خوب و یا بد است و در طول زمان مهارت زیادی در رسیدن به ارگاسم می یابند.
بعد وقتی که می خواهند با شوهر خود رابطه داشته باشند ، چون شوهر به هیچ وجه از دانش همسر خود آگاه نیست و در یک رابطه جنسی طبیعی خانم نمی تواند به انتظارات خود برسد، کم کم رابطه جنسی برا خانم بصورت فقط به یک تکلیف برای رفع نیازهای جنسی شوهر می شود و در نتیجه کم کم به مشکل می خورند.
ضعف در قوای جسمانی، آسیب به بکارت، آسیب های روحی و روانی، درد در کشاله ران و ریزش مو، برخی از عواض خودارضایی دختران است. 
مشکلات خودارضایی
عدم شناخت مرد نسبت به نقاط حساس بدن زن، عجله مرد برای رسیدن به مراحل پایان رابطه جنسی از علت های خودارضایی در زنان است. خودارضایی عوارضی مانند بی حوصلگی، عدم تمرکز، خواب آلودگی و خستگی مفرط را در پی خواهد داشت.

۱- از دست دادن زیبایی تدریجی از عوارض خود ارضایی دختران و زنان :

از دست دادن زیبایی و کبودی زیر چشم از عوارض خود ارضایی دختران و زنان است. مثلا چشمهای دختری که خودارضایی میکند دیگر هیچ براقی و جذابیتی ندارد و چهره اش حالت افسرده و پژمرده دارد. رنگ پوست هم کم کم کدر می شود، صورتش و بدنش جوش می زند و …
۲-هیکل و اندامی نا متناسب و بد از عوارض خود ارضایی دختران و زنان :
شخصی که خود ارضایی می کند کم کم یک اندام زشت و نامتناسب پیدا میکند. کوچک شدن نامتناسب رانها و باسن و در دخترها بد شکل شدن فرم سینه و .. با توجه به ژنتیک و تعداد دفعات خودارضایی از دیگر عوارض خود ارضایی است.
۳-نامنظم شدن عادت ماهیانه : https://niniban.com/fa/news/71371 و بیشتر شدن درد از عوارض خود ارضایی دختران و زنان :
زن و دختری که به خود ارضایی معتاد شده است کم کم ممکن است عادت ماهیانه اش : https://niniban.com/fa/news/203456/%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9 نامنظم شده و همچنین درد دوران پریودی اش افزایش یابد.
۴-درد در کشاله ی ران از عوارض خود ارضایی دختران و زنان :
درد شدید در کشاله ران و تخمدانها یکی از عوارض خودارضایی زنان و دختران است که کم کم به سایر اندام ها هم آسیب می رساند.
۵-ریزش مو های سر از عوارض خود ارضایی دختران و زنان :
یکی از مهمترین عوارض خود ارضایی دختران ریزش موی سر است که در قیافه و اعتماد به نفس شخص هم تاثیر می گذارد.
چجوری مطمئن باشم وقتی منبعش از جایی نیست؟؟؟ ولی بنظر من پسرا ۳۰ درصد فوقش ، دخترا هم ۱۵

دم شما گرم. اون خانوم نه تنها اشتباهشو تصحیح نمی‌کنه بلکه اصرارم داره ، میگه من مطمئنم! حتماً مطمئنه دیگه!😂

آقا هستم! این گناه کمی نیست!

عوارض خود ارضایی دختران و زنان به روایتی دیگر

مرحله‌ی مشکل‌ساز (Problematic) : در افرادی بروز می‌کند که روزانه بیش از یک یا دو بار استمنا می‌کنند. عوارض آن عبارتند از:

الف) خستگی و کوفتگی

ب) عدم تمرکز حواس

پ) ضعف حافظه

ت) استرس : https://niniban.com/fa/news/212632/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AC%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%82%D8%B7-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF و اضطراب

۲- مرحله‌ی گرفتاری شدید (Severe): در افرادی که در روز سه تا چهار بار استمنا می‌کنند پدیدار می‌شود. عوارض آن عبارتند از:

الف) خستگی و کوفتگی

ب) تغییرات سریع خلقی

ج) حساسیت بیش از حد و زود رنجی

د) کمردرد

ه) نازک شدن موها (به دلیل برهم خوردن نظم هورمونی)

و) ناتوانی جنسی زودرس در جوانی

ی) بی‌خوابی، بدخوابی و مشکلات مشابه آن‌ها

۳- مرحله‌ی گرفتاری بسیار شدید (Addictive): در این حالت فرد روزانه حتی پنج بار استمنا می‌کند که عوارض بسیار شدیدتری در او ظهور می‌یابد:

الف) خستگی و کوفتگی

ب) ریزش شدید موها : https://niniban.com/fa/news/210877/%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%A6%D8%B3%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87

ج) تار شدن دید چشم‌ها

د) وِز وِز گوش

ه) انزال زودرس و غیرارادی و خروج منی به صورت قطره قطره

و) درد کشاله‌ی ران و ناحیه‌ی تناسلی

ی) دردهای قولنجی در ناحیه‌ی لگن و استخوان دنبالچه

2706