2752
2734
عنوان

مامانای گل که همیشه لباس بچه میخرید و از قیمت سر در میارید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 34 پست
ممنون گلم میخواستم پیجم رو راه اندازی کنم میخواستم ببینم تا چقدر میشه سود کشید 

من یدونه  تیشرت برای محرم گرفتم یدونه خرگوش بود با چندتا مروارید چسبی ۱۰۰   گرفتم

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یدونه  تیشرت برای محرم گرفتم یدونه خرگوش بود با چندتا مروارید چسبی ۱۰۰   گرفتم

بله من سود کمی میخوام بزارم رو لباسا ولی واقعا هزینه پست زیاد شده خیلی هر بسته ۳۰ هزار میگیرن فقط برا کسایی که چند مدل میخرن با هم خوبه 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
فکر کردم از تولیدی گرفتی، یه پاچه اش، طرحها رو به بالاست و اون یکی پاچه برعکس

این عکس از تولیدی هست ولی من هنوز نگرفتم بعد همکاری کار میکنم برا همین 

نه دیگه زیر ۱۵۰ پیدا نمیشه واقعا 

چرا گبم من خودم ساکن کیشم هست، خودمم لباس بچه میفروختم از صفر تا سه سال قبمتام بین۷۵ تا۱۴۰ بود دو سال تو خونه قروختم قعلا ول کردم کلی هم مشتریداشتم، همه هم نخ و نخ پنبه خوب ، از یه ارزانسرا و تولیدی تو تهران میخریدم خیلی خوشگل ،

چرا گبم من خودم ساکن کیشم هست، خودمم لباس بچه میفروختم از صفر تا سه سال قبمتام بین۷۵ تا۱۴۰ بود دو سا ...

خب عزیزم شما خودت میاوردی تو خونه من بصورت همکاری کار میکنم برا همین بخوام یه سود کمی هم بکشم روش خب بالای ۱۵۰ میشه ...

چرا گبم من خودم ساکن کیشم هست، خودمم لباس بچه میفروختم از صفر تا سه سال قبمتام بین۷۵ تا۱۴۰ بود دو سا ...

مبشه درخواست دوستی بدم ادرس اون ارزانسرا و تولیدی رو به من  بدین لطفا 

مبشه درخواست دوستی بدم ادرس اون ارزانسرا و تولیدی رو به من  بدین لطفا

اره میشه ولی جون هر کی دوست داریبه کسی نده که دست زیاد میشه ، الان دو سه نفرم با خواهش غزم خواستم دادم یهشون، اونجا از ۲۵ هم دارن برای نوزاد خونگی ،پتو مخمل حبابی ۵۰ تا ۸۰ تومن بودحساب کن قشنگ سود ده یه بالا میتونی یگیری یازم فشار نمیاد به مشتریت

اره میشه ولی جون هر کی دوست داریبه کسی نده که دست زیاد میشه ، الان دو سه نفرم با خواهش غزم خواستم دا ...

عزیزم درخواست دادم واقعا بهم لطف میکنی واقعا لازم دارم این کارو خدا خودش روزی رسونه انشالله تو خاص برام بفرست لطفا 😘

اره میشه ولی جون هر کی دوست داریبه کسی نده که دست زیاد میشه ، الان دو سه نفرم با خواهش غزم خواستم دا ...

جاهایی که پیدا کردم فوقش ۲۰ هزار سودم باشه 

2706