2752
2734
چیشد بعدش 😅

گفت اشتباه فرستادی بعد دوزاریم جا افتاد😑

خدا جونم میدونی که دوسش دارم پس بهم برسونش🥲❤️تواین دنیا آدم یک ضربه از غریبه میخوره صد تا از خودی حواسمون باشه انسانیت ملاکه پس تویی که جانماز آب میکشی ولی هر حرف زشتی رو به زبون میاری و توهین میکنی دل میشکنی جات تو طراق جهنمه پس الکی خودتو بهشتی نبین😐😑 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
واییی اره این‌خوبههه من ی بار عکس‌ یکیو‌میخاستم‌مسخرش کنم گزاشتم استوری متنم نوشتممم  ایناااسس ...

وات😐

خدا جونم میدونی که دوسش دارم پس بهم برسونش🥲❤️تواین دنیا آدم یک ضربه از غریبه میخوره صد تا از خودی حواسمون باشه انسانیت ملاکه پس تویی که جانماز آب میکشی ولی هر حرف زشتی رو به زبون میاری و توهین میکنی دل میشکنی جات تو طراق جهنمه پس الکی خودتو بهشتی نبین😐😑 
به به 😅

بعله رسما به هاچ رفتم😑😂

اشتباهی

اهان

اره یه بار دخترعموم تو اینستا یه استوری چرتی گذاشت من ازش اسکرین گرفتم اومدم بفرستم برا دوستم اشتباهی دستم خورد فرستادم برای خودش زیرشم نوشته بودم فامیل های مارو باش😂😂اومدم پاکش کنم کار از کار گذشته بود اون سین زده بود..