2752
2734
سلام دوستان گل نی نی سایتی!!!

مدتیه که فضای نی نی سایت رو موضوعاتی مثل خیانت،مشکلات با خانواده ی همسر، مشکلات با خود همسر و....... پر کرده

دیشب که داشتم کتابهامو مرتب میکردم چشمم به دوتا کتاب کوچیک اما بسیار مفید افتاد که یک زوج دوست داشتنی از دوستانمون اون رو بهمون هدیه

داده بودن وقتی برای اولین بار اومده بودند خونه مون

یکیشون اسمش "شوهر دوست داشتنی " هست و در اون خواسته ها و علایق و انتظارات خانمها برای آقایون مطرح شده

که به همسرم هدیه شده بود

و اسم کتاب دیگه "زن دوست داشتنی" بود که خواسته ها و علایق آقایون و انتظارات اونا از همسرشون برای خانمها مطرح شده بود

بد ندونستم اینجا قسمتهایی از کتاب رو که میدونم خیلی ساده هست

و همه ی ما هم میدونیم رو بذارم

شاید یه تلنگر کوچیکی باشه برامون و پیدا کردن راه خوشبختی!!!

و خیلی بهتر میشه زمانی که شما هم مشارکت کنید در این زمینه

با آرزوی خوشبختی برای همه ی دوستان خوبم
سلام

کتابای جالبی باید باشن
وکار شما چقدررررر جالبه
آفرین

میشه نویسنده ها و انتشاراتش هم بگی؟
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم این کتابا رو دارم.
تو جشن ازدواج دانشجویی بهمون دادن.
خودمم زمان دوستیمون کتاب عشق یعنی.... اثر کیم کازالی رو که پر از کاریکاتور و حفهای قشنگ بود به شوهرم هدیه کردم. خیلی جالبن.
ملتی که کتاب نمی خواند بایــــــــــــــــد تمام تاریخ را تجربه کند.
یک مرد به تحسین و احترام دائم نیاز دارد؛ بخشی از این تحسین و احترام را می تواند در محیط کار و از دیگران دریافت کند،

اما مشتاق است که بخش عمده آن را از همسرش دریافت نماید.
یک مرد به تحسین و احترام دائم نیاز دارد؛ بخشی از این تحسین و احترام را می تواند در محیط کار و از دیگران دریافت کند،

اما مشتاق است که بخش عمده آن را از همسرش دریافت نماید.
2706