2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نپسندیدم ولی اگه برای روز مادر میخوای خوبه
( پروردگاراااا ) این نعمت را بر من ارزانی دار که : بیشتر در پی تسلا دادن باشم تا تسلا یافتن و بیشتر در پی فهمیدن باشم تا فهمیده شدن ...
مبارکت باشه .... وقتی خودت پسندیدی کافیه.. منم یه چندبار نظرخواهی کردم بچه ها لطف کردن نظر دادن ولی نسبت به اون طلا دل چرکین شدم. مهم اینکه خودت بپسندی
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
قشنگه ولى سلیقه من نیست عزیزم انشالله به سلامتى استفاده کنى
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
اتفاقا این سبک طلا تازه مد شده یه سال میشه... کل نیم ست رو داری؟
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
به نظر منم مبارکت باشه...شاید به سلیقه خیلی ها و یا حتی من نباشه.... مهم اینکه شما از استفاده ش لذت ببری
به نظر من این چیزا سلیقه‌ای نمیتونی از همه نظر بخوای. مهم خودتی که خوشت اومده.
من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم