2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تهران و اصفهان رتبه عالی میخواد  من رتبم در اون حد عالی نیست

باشه. خدارشکر کن که قبول شدی. خدارشکر بازم. بعضیا هم همینو قبول نمیشن.  روی اهواز خرمشهر آبادان دزفول. دل نبند. دلتو بزار. روی بندرعباس یا کهگیلویه 

سِتارِم‌رَفته‌کُجایی‌کَهکِشان:)
نهایتا شهرای استان فارس و یاسوج و بوشهر و خوزستان و یزد و اصفهان میتونم برم دورتر نه🤕 نه دارو خوشم ...

پیشنهادم اینه اول به دارو فکر کنی

یاسوج مرکز استانه به هر حال بهتره

دزفول دانشگاه بهتری داره

اصفهان اگه ازاد بری نجف اباد 

ولی دارو خود شیراز شانس داری 

انتخاب عاقلانه الان داروسازیه 

البیته اگه شیفته پزشکی نیستی

..dental stu
طرفای ما هم گرمه البته عادت داریم به گرما تهران و اردبیل خیلی دورن ما جنولیم اونا شمال ... راه دور ...

بوشهر دانشگاهش اصلا خوب نیست

نه امکانات داره نه هوا داره نه وانشگاه درست حسابی

پیشنهادم اینه اول به دارو فکر کنی یاسوج مرکز استانه به هر حال بهتره دزفول دانشگاه بهتری داره اصفه ...

نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه شیفته پزشکیم😅

ولی خب شهریه پرداز پزشکی هم میتونم برم

رتبم به شهریه پرداز اهواز یا اصفهان یا یزد میخوره؟

سلام.اگه میتونی اهواز انتخاب کنی که فکر نکنم بتونی چون رتبه ی مورد نیاز اهواز از دزفول و ابادان خیلییی باید بهتر باشه.داشنگاه اهواز که تو ایران از نظر جهانی رتبه ۱۱ داره و به شدت عالیه از لحاط علمی و از نظر امکانات یه سر و گردن از دزفول ابادان بهتره.ولی اگه نمیتونی بیای اهواز برو دزفول امکاناتش هم نسبت به ابادان بهتره هم خوش اب و هواتر

نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه شیفته پزشکیم😅 ولی خب شهریه پرداز پزشکی هم میتونم برم رتبم به شهریه ...

اره اصفهانم میخوره 

پس همون شهریه پردازو برو 

اولویتت همونو بزار

..dental stu
من ابادانیم . اما واقعا اینجا محرومه  فقط دزفول  از اهواز خییییلی بهتره

دزفول از اهواز بهتره؟کدوم قرنی عزیزم؟😑از نظر اب و هوا که بهتره قطعا ولی خدایی، کلانشهر و مرکز استان رو با شهرستان مقایسه میکنید؟

پزشکی بهبهان زیر نظر جندی شاپور هست یعنی مدرکت عملا از جندی شاپوره و فکر می‌کنم بعد از علوم پایه منتقل میشی اهواز (مطمئن نیستم باید بپرسی) 

ولی دزفول دانشگاهش جداست و از نظر آب و هوا و جای دیدنی بهتر از بهبهان و شلوغ تر هم هست

ولی امکانات در حد بهبهان

آبادان هم انتخاب اخر

متاهل   خدایا شکرت   
2706