2737
2739

خیلی خیلی واسه سلامتی مامانم نذر و دعا و رازو نیاز کردم نزدیک یک ماه اونم نه خودم تنها کل اعضای خانواده چه دعاها و نذرهایی ک نکردیم ولی نشد قسمت نبود مصلحت نبود و مامانم رفت پیش خدا ناشکری نمیکنم پیش خودم میگم خدا خیر و صلاح مامانم بیشتر میخواسته ولی الان انگار ته دلم خالی شده حس میکنم واسه هر چیزی هر چقدم دعا کنیم خدا آخر کاری که خودش صلاح بدونه انجام میده کاری به اشک ها و گریه ها و دعاهای ما نداره ولی اگه اینجوریه پس جايگاه دعا کجاس؟

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
مامانت چش بود؟ مامان منم مریضه منم از دعا کردن ناامیدم همین که گفتی به نظرم این چیزا تو دست ما نیس☹

عمل قلب انجام داد عملشم عالی ولی از عوارضش عفونت ریه گرفت بعد از بیست و دوسه روز تو بیمارستان موندن رفت پیش خدا

الهی خدا مامان شما رو شفا بده 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

منم پدرم بی هیچ مریضی وحال بدی یهو ناگهانی رفت پیش خدا سخته ولی می‌دونم خدا خواسته تا همینجا زندگی کنه تا همون لحظه که وقتش بوده 9ماهه پیشمون نیست دلم پیششه ازش کمک می‌خوام خیلی به دادم میرسه ازمامانت بخواه کمکت کنه چون خیلی عزیزِ،خدا بزرگه هرچی بخوای بهت میده فقط مطمئن باش میده خدارحمت کنه مامان قشنگتو عزیز دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند سالشون بود

64سال عزیز دلم ولی خب خیلی سرحال بودن خنده رو وشوخ طبع هنوزم باورم نمیشه نیست یهو ایست قلبی کردن من ازشون دورم تلفنی داشت باهام صحبت میکرد تلفن قطع شدو.......

منم پدرم بی هیچ مریضی وحال بدی یهو ناگهانی رفت پیش خدا سخته ولی می‌دونم خدا خواسته تا همینجا زندگی ک ...

عزیزم قربونت برم درست میگی واقعا همینطوره فقط دلتنگشم.. هنوز نتونستم با نبودنش کنار بیام 

خدا بابای گل شمام رحمت کنه عزیزم 🙏🏻

آخی چند سالشون بود؟

نزدیک ۷۰ عزیزم

2740
64سال عزیز دلم ولی خب خیلی سرحال بودن خنده رو وشوخ طبع هنوزم باورم نمیشه نیست یهو ایست قلبی کردن من ...

وای چه وحشتناک 😓

عزیزم قربونت برم درست میگی واقعا همینطوره فقط دلتنگشم.. هنوز نتونستم با نبودنش کنار بیام  خدا ...

عزیز دلمی میفهممت من خودمم وقتی همسرم میگه روح پدرت شاد میگم نگو نمی‌خوام باور کنم نیست همه اش فکر میکنم کنارمه تو باغچه اش مشغول گل ودرختاشه کاملا طبیعیه چون عزیزمون بودن بهترین آدم نزدیکترین شخصی که باهاش تمومه عمرمون خاطره داشتیم ولی آروم باش خودتو مشغول کن هرصبح سوره یس بخون شبا سوره ی واقعه دلت آروم میشه جای مامانت خوبه مطمئن باشه از جایی که ما هستیم بهتره خدا خیلی مهربونه انشالله عزیزانتون مورد رحمت خدا واقع بشن خدا به دل داغ دیده وغمگینت صبر بده ،انشالله عمرت طولانی وباعزت باشه ولی جایی نرفتن که مادیگه نتونیتم ببینیمشون،انشالله بعدازسالهای طولانی بالاخره ملاقاتشون میکنیم

دعا تاثیر نداره  خدا خیلی وقته ما رو حال خودمون رها کرده و رفته

نه عزیز دلم نگو اینجوری به همون خدا قسم اتفاقاتی که برای من افتاده که حتی به ذهنتان خطور نمیکنه یه نمونه اش آتیش گرفتن تموم جهیزیه ام وقتی تازه ازدواج کرده بودم دزدیده شدن ماشینمون که اونموقع تموم سرمایمون بود اخراج شوهرم از رییس بانک بودن باتهمت یه عده ازخدا بی خبر اما فقط اینو بهت بگم هرگز ناامید نشدم هرگز ازش گله نکردم مطمئن بودم به رحمتش الان بعداز15سال زندگی همه چی بهتر از قبله شوهرم برگشت سرکارش به شهر بهتر باسمت بالا چون ناامید نشدیم تلاش کردیم صبور باش به خودش قسم دستتو میگیره ازش بخواه رهات نمیکنه من نه خیلی مذهبیم نه اهل شعاردادن واقعا خواهرانه بهت گفتم قشنگ من

عزیز دلمی میفهممت من خودمم وقتی همسرم میگه روح پدرت شاد میگم نگو نمی‌خوام باور کنم نیست همه اش فکر م ...

دقیقا منم وقتی بقیه بهم یادآوری میکنن مامانم فوت شده بیشتر دلم میگیره.. و تموم دلگرمیم به همینه که مامانم هر جا باشه بازم حواسش بهم هس حتی از قبلم بیشتر... حتما برای آرامش دل خودم براش قرآن میخونم 

الهی شمام همیشه ایام به کامت باشه و خدا بقیه عزیزات برات نگه داره

2706