2752
2734
شیرازیهای نازنین کسی هست از دکتر کازرونی اطلاعاتی داشته باشه؟
بهشت را با همه قلبت احساس کن ، بهشت همین نزدیکیست
من فقط یکبار رفتم پیشش مشکل خاصی نداشتم برای چکاپ رفتم واسه همین زیاد اطلاعات ندارم ببخش عزیزم
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه منظورت همون دکتر کازرونیه که متخصص مغز و اعصابه،من شنیدم دکتر خوبیه ولی خوب خودمون پیشش نرفتیم تا به حال
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
2731

از تاريخ تايپكتون خيلى گذشته ولى اينقد كه اين دكتر در حق ما كم كارى كردن كه واقعا دلم ميخواد شده يك نفرو ازين قضيه آگاه كنم

با يك عمل ساده پوليپ رحم بلايى به سر مادرم اوردن كه واقعا تا پاى مرگ رفت مادرم

اصلا هم قبول نميكردن و شانه خالى ميكردن حتى حاضر نبودند راهنمايى كنند كه بتونيم خونريزى هاى خيلى شديدشون رو كنترل كنيم

خواهشاااا خواهشا راجع به پزشكى كه ميخوايد مراجعه كنيد خصوصا اگر براى عمل هست خيلى دقت كنيد كه بلاهايى كه بر سر ما اومد و روزهاى خيلى سختى رو كه ما گذرونديم شما تجربه نكنيد

متبحر بودن دكتر خيلى مهمه و البته وجدان كارى كه پس از عمل بيمار رو رها نكنه و پس از دريافت هزينه عمل اينطور رفتار نكنه كه انگار اصلا بيمار رو نميشناسه