2733
2734

تنها دغدغم ازدواجمه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
تنهایی خودم.ولی از یه طرف نمیخوام از سر تنهایی اشتباه کنم انشاالله همه خوشبخت بشن

خوبه که ایقد با درک و فهم هستین، ان شاء الله یه انتخاب عاقلانه و عاشقانه سالم داشته باشید و خوشبخت بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه که ایقد با درک و فهم هستین، ان شاء الله یه انتخاب عاقلانه و عاشقانه سالم داشته باشید و خوشبخت ب ...

ممنونم.ولی خدا نکنه کسی خلا عاطفی گرفتار بشه سخته

میخوای بری کافه رستوران پیاده روی مسافرت و.. اما تنهایی نمیتونی میگی که چی بشه

آقا هستم .به احترام کاربران نوشتم.آقاهستم
2731
اره متاسفانه همین اسباب کشی سخته خیلی، پس اگه نمیخوای عوض کنی کنار بیا و اینجوری خودت کمتر اذیت میشی ...

آفرین دقیقن هیمنطوره دارم نابود میشم خودم میفهمم چقدر جسمی تحلیل رفتم چون روحم بهم ریختس

مرنج و مرنجان♡