2752
2734
عنوان

بریکینگ بد

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشقانه نیست ولی صحنه داره نه زیاد

با خانواده نمیشه دید؟ دوبله شدش رو ( ایشالا اگه دوبله داره) 

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2731

سانسور شده دان کن

ببین مثلا الان۳ فصل من دیدم تقریبا ۵-۶ قسمت صحنه داشت

یه تجربه شدی و بس…تجربه ای که میدونم یه لک بزرگ رو قلبم گذاشته.                              
وای خیلی دردناک بود دلم میخواست برم جسی رو بغل کنم

خیلی بد بود🥺

باید به خودم ثابت کنم میتونم.میون اینهمه آرزویی که نیمه‌های راه رها شد و به سیاهچاله‌ی تاریخ رفت این آخرین آرزوم باید برآورده بشه؛ به هر قیمتی. تلاش میکنم چون به اون فریادِ شادی، از عمق وجودم احتیاج دارم. بخاطر خودم مامان، بچه ها و سیس کوچولو انجامش میدم.این شادیو از خودمون دریغ نمیکنم..... هرگز. /

فحشم زیاد میدن اگه حساسن خونواده ات

فحشم زیاد میدن اگه حساسن خونواده ات

فحشارم دوبله میکنن؟😐😂

ظاهرا باید تنها ببینم

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
فحشارم دوبله میکنن؟😐😂 ظاهرا باید تنها ببینم

نمیدونم من زبان اصلی میبینم

وای خود لحن صحبت والت گاده خودش😂

تنها ببین راحت باشی