2752
2734
عنوان

باردارم ازهمه ی غذاهامتنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 31 پست
دعا کن برا تو سه ماه باشه  من دیگه توانی ندارم🥲بچه اینور لگد میزنه من اونور عوق میزنم  ...

من سربچه اولم پسربود تالحظه ی زایمان یالامیاوردمش یعنی تاااا اخرش همش میکنم دیمه تاعمردارم ازهمه چی بدم میاد

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره  واس دستپخت خودتون هیچی نمیتونین بخورین  شاید یکی دیگه درس کنه هوس کنید چون خیلی بار ...

اره یکی دوبار خودم خورشت گذاشتم دوس نداشتم شوهرم غذا میذاره میخورم به این فکر نکرده بودم. چون دست‌پخت خودمه بدم میاد

من سربچه اولم پسربود تالحظه ی زایمان یالامیاوردمش یعنی تاااا اخرش همش میکنم دیمه تاعمردارم ازهمه چی ...

منم فک کنم قراره همین بشم روزی یه دمیترون میخورم چندساعتی ساکتم‌،

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
غذای دست یکی دیگه رو بخور 

تاثیر نداره چون مادرشوهرم پیش خونمونه خونش گاهی اوقات میرم اونجانمیتونم غذابخورم فقط یکی دو روزپیش بادمجون داشتن تونستم یکم بخورم

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
خاهر مادر همسایه  دسپتخت همه رو هم که

نمیدونم ولا ازبوی خونم هم حساسم همش فک میکنم بومیده یااحساس خفگی میکنم  این دیگه چ وضعشه نمیدونم

اره یکی دوبار خودم خورشت گذاشتم دوس نداشتم شوهرم غذا میذاره میخورم به این فکر نکرده بودم. چون دست‌پخ ...

اره دقیقا 

ب خاهر یا مادر یا کس دیگ ای بگو برات غذاب بفرستن

لعنت الله بر قوم ظالم و منافق 

اسی منم هفته نهمم،معدتو خالی نذار،وقتایی که معدم خالیه تهوعم بیشتر میشه،به زور غذاهای خشک و کم بو 😅میخورم،سرخ کردنی هم بخورم داغون میشم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اسی منم هفته نهمم،معدتو خالی نذار،وقتایی که معدم خالیه تهوعم بیشتر میشه،به زور غذاهای خشک و کم بو 😅 ...

اره دقیقاااااا ...بچه اولته؟؟

اره دقیقاااااا ...بچه اولته؟؟

نه عزیزم دومه

اولی اصلا اذیتم نکرد،نفهمیدم کی ۹ماه گذشت،بچم دختر بود

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
منم میوه میخورم ولی وقتی میخورم بابامیارم...نی نیت چیه

دختره

من کلا داروی معده مصرف نکردم ، سعی می کردم هضم کنم.

بعد اینکه می خوردم ، سعی میکردم تا نیم ساعت پیاده روی کنم تا دو ساعت هم دراز نکشم. 

خنک هم نمیخوردم یکم گرمتر میخوردم که معده م راحت تر هضمش کنه و سعی می کردم خوب بجوم. همین ها خودشون خیلی تاثیر میذاشت که برنگردونم. خداروشکر با اینکه حالت تهوع دائمی داشتم ، فقط یکی دو بار بالا آوردم.

دختره من کلا داروی معده مصرف نکردم ، سعی می کردم هضم کنم. بعد اینکه می خوردم ، سعی میکردم تا نیم س ...

من امشب حالم انقدبدشده بودازغروب ساعت۴تاساعت۸چهارپنج باربالااوردم رفتم سرم بهم داد سرم زدم ببینم تاثیردارا یانه

من امشب حالم انقدبدشده بودازغروب ساعت۴تاساعت۸چهارپنج باربالااوردم رفتم سرم بهم داد سرم زدم ببینم تاث ...

عزیییییزم. ان شاالله معدتون زودتر خوب بشه، واقعا اذیت های معده خیلی سخته.🥺

2706