2733
2739

دخترم ۱۰ ماهشه‌ از وقتی به دنیا اومد فشار روم زیاد شد و افسردگی شدید گرفتم تحملم کم شده زود عصبی میشم و دعوا میکنم. من قبلا اینطوری نبودم میتونستم بهتر خودمو مدیریت کنم. ولی از بعد بچه دوم اینطوری شدم. بچه اولم نزدیک ۴ سالشه. خیلی داره بهم سخت میگذره.... هر کاری میکنم صبور تر بشم نمیتونم و فقط عذاب وجدان میگیرم که چرا باهاشون خوب رفتار نمیکنم البته همیشه اینطوری نیستم بعضی وقتا. میخوام برم پیش روانپزشک و قرص بخورم. دیکه هم به دخترم شیر ندم... دارم میمیرم از ناراحتی .... آخه دخترم فقط ۱۰ ماهشه و شیرخشک هم دوست نداره 

بیاین تجربیاتتونو بهم بگید و نظرتونو

ده ماه خیییییییلی زوده

گناه داره بچه

گشنش بشه چی ذیخواد بخوره؟

شما که انقدر تحمل کردی یه گم دیگه تحمل کن تا نی نی بزرگ بشه

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید، منم براتون دعا میکنم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ده ماه خیییییییلی زوده گناه داره بچه گشنش بشه چی ذیخواد بخوره؟ شما که انقدر تحمل کردی یه گم دیگه ...

آخه دوست ندارم یه مادر عصبی باشم اینطوری روی روحشون خیلی اثر میذاره 

غذا خوردن دخترت درست شد؟

نه عزیزم حتی راسیپ هم دادم همچنان بزور بهش میدم یه جورایی عادت کردم دیگه البته دروع جرا یه کم تغییر کرده فقط اولش مقاومت میکنه قبلا تا ته غذا گریه میکرد الان چن لقمه اول بعد میبینه مجبوره زیادمقاومت نمیکنه

..........

به نظرم بچه مادر با اعصاب آروم رو به یه مادر آشفته با دوران شیردهی طولانی ترجیح میده اصلاً به خودت سخت نگیر عزیزم تصمیم آت درست  موفق باشی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
شما چی خوردی؟ مثل من زود از کوره در میرفتی و احساس فشار میکردی؟ قرص خوردی بهتر شدی؟

من که بهم سرترالین داد گفت فقط همین شرکتی که میگم راستش ۲هفته اول ۷یلی خوب بود الان دیگه نه البته گفت یه ماه بعدش بیا ببینم تاثیرداشته یا عوض کنم داروتو من دیگه نتونستم برم ولی هب آره از اول باز بهترم عصبی میشم ولی نصف همیشه، منم خیلی زود جوشم البته خیلی مشکلات داریم

..........
روانپزشک نمیخواد بدنت یه کمبودی داره که عصبی میشی برو دکتر آزمایش خون بنویسه و مکمل بده

مطمئنی؟ به نظر خودم ندارم چون مولتی ویتامین میخورم ولی خب ضرری نداره یه چک میکنم خودمو. مرسی که گفتی