2752
2734
حرف ۹ماه بارداری و زایمانه محاله کسی ۵بگیره. تخمک اهدایی که دو سه هفته کار داره، نزدیک ۲تومن میگیره طرف. این که یه بارداری کامله! . . الی جان اگر تخمک اهدایی هم واژه جایگزین داره دریغ نکن
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه سوال میگن احساسات و خلق و خوی مادر, اعمالش, احساسش همه تاثیر مستقیم داره روی جنین پس اینا چی میشه؟؟یعنی اون زنی که اینکار رو میکنه واسه بچه من دلسوزی میکنه؟؟اگر بهش وابسته بشه چی؟؟نظر منه به کسی برنخوره ولی همین کافیه جنین یه جا رشد کنه بعدش بیرون. بیاد؟!!خدایا ازت التماس میکنم به هرکی ارزوی نی نی داره یه سالمش رو هدیه کن اخه تو این اوضاع بد اقتصادی این پول اونم با این وضع خیلی زوره
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
هلن من دیدم طرف چندبار هزینه کرده برای رحم جایگزین. اغلب زوجهای دعوایی بودن و زنه کتک خورده بچه سقط شده. خیلی سخته آدم خانواده نرمال پیداکنه. چه برسه به آنالیز روحیات و شخصیت صاحب رحم!
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
وای خیلی بده گلم,,ایشالا هیچ کس مجبور نشه به این کار تن بده اخه مگه دیگری میتونه واسه ادم بچه بیاره؟؟؟درسته همه دوست دارن مادر بشن اما میدونین در اینده سر اون بچه چی میاد اگه بفهمه که مطمنا بلاخره از دهن یکی میفهمه,, از کجا معلوم. زنا فرادا هزار جور ادا در نیارن,, به نظرم دوا درمون کنید در خونه امامان برین ولی این کار رو نکنین
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆