2737
2734

۳۰ هفته باردارم و رشد بچم از سونوی آنومالی که توی ۱۸ هفته انجام میدن هی عقب میفتاد اون موقع یک هفته عقب بود دور شکم و اینا

ولی الان سه هفته دور شکمش رشدش عقبه.

بعضی شاخص های دیگه مثل دور سر و دور ران و اینا هم یکی دوهفته عقبه

توی ۲۸ هفته ی کامل وزنش ۹۵۰ گرم بود که گفتن خیلی کمه.بستریم کردن و بهم آمپول ریه زدن تا خدایی نکرده زود به دنیا اومد،ریه هاش تکمیل شده باشه.

آزمایش و سونو ان تی و آنومالی( غربالگری ها) همشون شکر خدا سالم بود و فقط بعد از انومالی کم کم رشدش عقب افتاد.

خونرسانی بهش مشکل داشت دکترم آسپرین داد شبی دوتا استفاده میکنم.

الان خونرسانی سونو دادم نرمال شده بود اما باز رشدش عقبه حدودا دو سه هفته...

کسی تجربه ای داره؟

خیلی نگرانم...

همه ی آزمایشاتم سالم بوده...

یه دکتری توی ۲۰ هفته بهم گفت بچه مشکل داره ک از الان رشدش عقب میفته باید سزارین بشی و ختم بارداری و ....!!!

اما من قبول نکردم رفتم پیش متخصص پرینالوژی

ایشونم گفتن هیچ مشکلی نداره و احتمالا ژنتیکی ریزه اس

اما خودم دلم میخواد یه کاری کنم وزنش و رشدش بهتر بشه...

اینم بگم اوایل خورد و خوراکم اصلا خوب نبود تازه یکی دو هفته اس دارم چیزای مقوی میخورم...

ممکنه از خورد و خوراکم باشه یا ربطی نداره؟

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
بخدا من تجربه ندارم... ولی بد ب دلت راه نده ان شاء الله صحیح سالم بغلش بگیری گلم

ممنون عزیزم همین ک پاسخ دادی ازت ممنونم❤دعا کن واسمون.‌‌..

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر بچه ای یه وزنی داره درگیرش نشو مهم اینه سالمه

اخه رشد دور شکم و ایناشو میگن عقبه سونوگرافی ها میگن مشکل داره شاید...آخه ان تی و انومالی همه چی سالم بود بعد انومالی یهو رشدش عقب افتاد 

اخه رشد دور شکم و ایناشو میگن عقبه سونوگرافی ها میگن مشکل داره شاید...آخه ان تی و انومالی همه چی سال ...

مگه نمیگین پیش متخصص رفتیم گفته مشکلی نیست 

نی نی منم اوایل سرعت رشد و وزنش نسبت به بچه خواهر شوهرم بیشتر بود اما بعدا سرعتش کم شد با یک وزن متولد شدن

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
2740
منم هیچی نمیدونم شرمنده فقط برا سلامتی خودت و بچه ت ایه الکرسی میخونم

لطف میکنی عزیزدلم❤🥺

مگه نمیگین پیش متخصص رفتیم گفته مشکلی نیست  نی نی منم اوایل سرعت رشد و وزنش نسبت به بچه خواهر ...

اره متخصص گفت احتمالا ژنتیکی ریزه اس

اما سونو ها استرس میدن بهم

اره متخصص گفت احتمالا ژنتیکی ریزه اس اما سونو ها استرس میدن بهم

زیاد توجه نکن هر بچه ای روال رشد خودشو داره

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم