2737
2734

سلام من ماه پیش رفتم سونوفولیکول های ریزداشتم وعلایم تخمک گذاری نداشتم دکتریه بسته قرص ال دی نوشت برام استفاده کردم وبعد۳روزکه قطعش کردم پری شدم ،وروز۱۲پریودی ترشح تخمک گذاری داشتم یباراقدام کردم و۲۰ این ماه وقت پریودم بودکه نشدم بایکباراقدام امکان حاملگی هست یاازعوارض قرص ال دیه کسی تجربه کرده ممنون میشم راهنماییم کنیین،اینقدم تاحالابی بی چک زدم همش منفی بوده دیگه این دفعه نمیخوام تامطمعن نشدم تست بزنم

دنیام پسرم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شماعلایمم داشتین من یه هفته میشه تخمدانام تیرمیکشه ،احساس میکنم پری شدم میرم دسشویی میبینم نشدم

چندماه پیشم ۶.۷ روز عقب انداختم 

بله کلی علائم داشتم . البته تو اقدام نیستم 

تیرکشیدن تخمدانها و سینه و زیرشکم و ... 

۹ تا بی بی چک منفی 🤒

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
شماعلایمم داشتین من یه هفته میشه تخمدانام تیرمیکشه ،احساس میکنم پری شدم میرم دسشویی میبینم نشدم

اینم داشتم زیاد 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ