2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 677015 بازدید | 30637 پست
درسته ولی الان اونی که میگی به اسم بقیه بیار رو نفهمیدم اینو باز کن من متوجه بشم

در شرایط نرمال 

مثلا میگی مال خواهرم یا داداشم یا وام و....

حالا اگه ممکن بود ماهیانه مقداری پس بدی مث قسط 

یا بعدا بعنوان بدهی پس بدی

اینجوری پولت میاد جاش برای قدمای بعدیتون بازم پشتوانه میسازی  

ولی الان شما قسطتون زیاده خب صلاحدید اینه بگذری ازش 

میگرن پری گرفتتم 

سعی کن از این دو خط متوجه شی خودت 

سوال بعدیت بعد پری جواب میدم 🤨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همون جا که گفتی همسرت خرجیو دست خودش گرفته

آها 

مستقل من ناراحت نیستم از این قضیه خیلیم خوشحالم 🙂 چون واقعا به بچه کوچیک سختمه 

چند وقت پیش مهمون داشتم همسرمم شیفت بود 

رفتم یکم میوه اینا گرفتم انقد اذیت شدم 

بعدش هی دعا ب جون همسرم ک خریدارو انجام میده 

قالب گالوانیزه همزن  یه کاسه استیل بزرگ دارم( مخصوصا برای فرم دهی خامه خوبه) لیسَک پیمونه ا ...

مستقل جانم میشه راهنمایی کنید

من داخل فر با خمیر هزار لا کروسان پختم بعد از نیم ساعت که داخل فر بود یکیش رو امتحان کردم وسطش که دیگه شکلات ریخته بودم خمیر بود.

همچنان گذاشتم با دمای کم نیم ساعت دیگه موند داخلش پخت اما خشکه خشک شد.

(اولین بار بود)

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
2731
سلام سلام     مامی جون معروف تاپیک سلطان وام     مامی جونم ب یاری سبزت نیازم ...

سلام من خونه دارم ولی قبل از عید از بانک مهر وام گرفتم 

معدل حسابم اونقدری نبود 

10ت 20 ماهه وام فوری بدون ضامن

سلام من خونه دارم ولی قبل از عید از بانک مهر وام گرفتم  معدل حسابم اونقدری نبود  10ت 20 ...

سلام عزیزم صبح بخیر 

وام فوری شرایطش داشتن رتبه اعتباری هست 

ک شامل حال من نمیشه چون تا حالا درخواست وامی 

ندادم برام فعال نشده  

باید مرحله وام امتیازی رو فک کنم  باید انتخاب کنم 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
سلام عزیزم صبح بخیر  وام فوری شرایطش داشتن رتبه اعتباری هست  ک شامل حال من نمیشه چون تا ...

ممنون 

اینو در جریان نیستم برای من رتبه ی اعتباری نشون نداد اما قبلا وام امتیازی از مهر گرفته بودم که مرداد امسال قسطش تموم میشه 

اما شما هم با حسابتون کار کردین دیگه فکر کنم بشه 

تا سقف 50 م هم وام میدن بدون ضامن

سلام عشقا خوبین؟بچه هایی که شاغلین روزی چند ساعت کارمیکنین و حقوقتون چقدره؟ از این مبلغ چقدرش و پس ا ...

به به بسلامتی 🤩

نگرفتم این چه شغلی هست یک روز کار 

۶روز هفته استراحت 🤗

نازنینم خب فرض کنیم درامدت یا حقوقی 

ک میگیری در ماه  ۱۵ باشه 10تومن پس انداز 

میکنم البته اگه هزینه های مخارج زندگی با من نباشه 

اگه باشه ۵پس انداز 😋🤩

ممنون  اینو در جریان نیستم برای من رتبه ی اعتباری نشون نداد اما قبلا وام امتیازی از مهر گرفته ...

فدات شم 🤩

چون قبلا وام گرفتی رتبه اعتبارت فعال شده 

خدا کنه 🤩شرایط بدون ضامن شامل حالم بشه 🤗

نشد هم باید بگردم یکی پیدا کنم 

آنچه دل تنگت میخواهد بگوووو… سراپاگوشم تا با جان و دل بشنوم🥹🥹

والا رويا جان چي بگم؟ 

ما دو تا دوست بسيار خوش بوديم كه شرايط دوستي رو داشتيم اما ازدواج رو نه. 

اگر ازدواج ميكرديم احتمالا به طرفه العيني رابطمون عوض ميشد. 

در نهايت بعد از چند سال دوستي، تصميم گرفتم جدا شم. 

ما دو نفر مثل رها و همسرش بوديم. عاشق طبيعت و گشت و گذار. 

كلي كوهنوردي و غارنوردي و اينها رو با هم تجربه كرديم. 

از تنگه رغز بگير تاااااااااااا آبشار ...  با ... 

تنها چيزي كه كنار اين آدم نميشناختم ترس بود 

مني كه تو يه غاري چند دقيقه، چند دقيقه خيليه ها، فقط سينه خيز ميرفتم تا برسيم جايي كه بشه ايستاد، الان از ترسم از تونل توحيد نميتونم رد بشم. 

به هر حال يك لايف استايل متفاوت از خودم رو تجربه كردم، البته همه چيز انقدر هم شيك نبود، قطعا داستاني بود كه من جدايي رو ترجيح دادم ولي به هر حال براي اون سن من، تجربه هيجان انگيز و فوق العاده اي بود. 

ما آرزومون اين بود باهم k2 بريم. اون زمان جو k2 خيلي ياد بود. شايد الان هم هست، اما الان من ديگه پله رو با ترس بالا پايين ميرم  زياد تو اين اخبار نيستم.  

گذشت ديگه. 

Coming soon
والا رويا جان چي بگم؟  ما دو تا دوست بسيار خوش بوديم كه شرايط دوستي رو داشتيم اما ازدواج رو نه ...

عزیزززززم 🥹🥹🥹🥹🥺🥺🥺

امیدوارم زندگی اونقدر برات خوشی داشته باشه که خوشی های اون دوران بینشون گم شه و تبدیل به یه خاطره شیرین شن 

هرچند ممکنهطعم شیرین عشق اون دوران حس و حال خوش اون دوران ممکنه دیگه هیچ وقت تجربه نشه 

بهترینها در مسیر زندگیت 

راستی جیران ازدواجت محصول عشقی دگر بود یا نه سنتی صورت گرفته؟؟؟

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
عزیزززززم 🥹🥹🥹🥹🥺🥺🥺 امیدوارم زندگی اونقدر برات خوشی داشته باشه که خوشی های اون دوران بینشون گم ...

ممنون عزيز دلم 

اميدوارم بهترين خوشي ها سهم دلت باشه

ازدواجم يه عشق عاقلانه بود 😂 

يعني فكر كردم اين آدم به درد ازدواج ميخوره🤣🤣🤣 

(حالا اينكه نظر الانم همينه يا نه، سكوت ميكنم☺️☺️😂😂)

عقلانيت چربيد 

اون يكي يه عشق جاهلانه بود🤪🤪🤪 

هيجانات چربيده بود. 

من سنتي كار نيستم🤪 همينطوريش ده سال طول ميكشه يه آدمي رو از اعماق وجودم دوست داشته باشم😂 فاصله آشنايي با نامزديم يك سال و چند ماه شد، تا ازدواجم دقيقا سه سال 

Coming soon
قالب گالوانیزه همزن  یه کاسه استیل بزرگ دارم( مخصوصا برای فرم دهی خامه خوبه) لیسَک پیمونه ا ...

عزیزم درجه سولاردام برای پخت چقدر باید باشه؟ مراحل تو آشپزی هست اگه اره صفحه چند؟

2706