2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658686 بازدید | 29734 پست
سلام خانوما میشه بگید روتین پوستی چی دارید من ۳۲ سالمه اما هیچی نمیزنم  میشه بگید آبرسان میزدید ...

عزیزم من پوستم چرب‌ِ اینارو استفاده میکنم واقعن عالیه اما شما ببین پوستت چرب یا خشک بعد مناسب پوستت بگیر واقعن نتیجه میگیری من حتی منافذ بازم یه کوچولو داشتم که دیگه کاملا بسته شده خداروشکر 🫠

میسلار گارنیر یا نیتروژنا چون واقعن جفتشون عمقی پاک میکنن 

فوم شست و شو فقد و فقد ژنو واقعاااا عالیههه بااینکه برندش ایرانیه🥲 

تونر اوردینوری که این یه مورد خیلی به بستن منافذ باز و شفافیت پوست کمک میکنه عالیهههه به قیمت زیادش می ارزه🌱

آبرسانم من کلینیک میزنم واقعن هم نرم کننده س هم آبرسان🫡

ضدافتاب هم قبلا ایزیدین میزدم اما اینبار cyspersaگرفتم بر پایه آبه قیمتشم نصفه ایزیدین و خیلی سبک و خوبه 

😌دورچشمم کافیین اوردینوری میزنم که عالیهههه دیگه برند اوردینوری همه میدونن واقعن جوابه 

درکنار همه ی اینا من آبرسان های سیمپل و ژنو هم که ایرانی هستن برای دست و گردن استفاده میکنم که واقعن خوبه رنج قیمتاشونم مناسبه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ که خب نسبت به بقیه برندها به صرفه ان🤌☺️

حالا هرکدوم عکس خواستی بگو برات بفرستم اگه دوس داشتی یه هزینه خوب کنی بگیر و لذتشو ببر دقیقن مثل پوست بچه تحویل میگیری بعد استفاده 🤭

ببخشین طولانی شد از اونجایی که خودم عاشق مسایل پوستی و بهداشتی و اینام دیگه کامل گفتم 🤦‍♀️🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دیفن جونم😍🙏 نه فعلا خرجی نداره خونه تمیزیم هست منتهی کمدش کمه باید سفارش بدم  اره تص ...

مستقل جون تو pv میشه به من بگی کجا خریدی😁

چون خونه ما هم با مشخصاتی که شما دادی تقریبا مثل همه و حدود قیمتش هم همینه 

میخوام بدونم دیگه کجای تهران میتونم به فکر بزرگ تر کردن خونه باشیم😁

با وام زوجین و طلا و پس انداز و تفاوت رهن و .. میتونیم حدود ۲ تومن دیگه جور کنیم ولی تو محلی که میخوام یه ۷۰ متری نمیتونم بگیرم

before i die i want to be happy and make others happy
2731

سلام دوستای عزیزم امیدوارم حال همگی خوب و زندگی بر وفق مرادتون باشه😍❤️

@خانم_مستقل  
مستقل جان امروز داشتم تاپیک رو خاموش میخوندم تا به پست خونه دار شدنت رسیدم😍از اعماق وجودم برات خوشحال شدم و  اشک شوق ریختم که تونستی اینجوری یه هدف بزرگ و مهمی مثل خونه دارشدن رو‌ تیک بزنی❤️تبریک میگم بهت امیدوارم خونه ی شادی ها و دلخوشی هاتون باشه🙏🏻❤️😘

چقدر هم کار خوبی کردی که توی تاپیک گفتی برای اونایی که میگن توی این دوره نمیشه خونه دار شد نور امیدی ایجاد کردی که تلاششون رو بیشتر کنن😍

امیدوارم که همه ی مستأجرای تاپیکمون خیلی زود خونه دار بشن🙏🏻❤️

دل مرنجان كه ز هر دل به خدا راهي است...هيراد و هانا💕

راستی بچه ها پارسال سیزده رجب یادتونه همگی چیزای کوچیکی به نیت هدفامون خریدیم…توی خریدای من یه دونه فلش مموری بود که به نیت ماشین دار شدن خودم خریده بودم و اینجا هم‌گفتم…دیروز که داشتم جایی میرفتم و با همون فلش توی ماشینم آهنگ گوش میکردم یهو یادش افتادم و تصمیم گرفتم بیام اینجا بگم😍😍😍خلاصه که سیزده رجب (شوخی😂) و هدف گذاری و برنامه ریزی رو جدی بگیرید😍❤️انشالله همه ی شما دوستای گلم به تمام خواسته هاتون برسید🙏🏻❤️

دل مرنجان كه ز هر دل به خدا راهي است...هيراد و هانا💕

سلام عزیزان 

من زیپاد روی گوشی دخترم دو هفته پیش   نصب کردم که نوشته در مرحله ارسال است 

الان وقتی اون زیپاد رو باز می کنه تمام تراکنش من رو  در ویپادمی تونه ببینه چکار کنم دیده نشه؟

دخترم عاشقتم
عزیزم من پوستم چرب‌ِ اینارو استفاده میکنم واقعن عالیه اما شما ببین پوستت چرب یا خشک بعد مناسب پوستت ...

ممنون از توضیحاتت پوست منم چربه چون من شاغلم از 7 تا 4 و وقت آرایش نیست در بین روز  یه کرم معرفی می کنی که هم آبرسان و ضد افتاب و کرم پودر با هم تو یه قوطی باشه؟

دخترم عاشقتم
راستی بچه ها پارسال سیزده رجب یادتونه همگی چیزای کوچیکی به نیت هدفامون خریدیم…توی خریدای من یه دونه ...

سلام مانی هیرو، خوش برگشتی ، سیزده صفر بود عزیزم ،اره قشنگ یادمه گفتی فلش گرفتم ومطمعن بودم میخری  

منم خواهرم جاکلیدی خرید خونه دارشد

مستقل جون تو pv میشه به من بگی کجا خریدی😁 چون خونه ما هم با مشخصاتی که شما دادی تقریبا مثل همه و ح ...

وای نات؟😄

ایشالا که میخرین

چون خیلی وقته نیتش رو دارین

حالا ما یه دونه ۶۸ متری دیدیم البته قیمتش ۳۳۰۰ بود

بعد اینکه نیاز به بازسازی داشت

ولی اونم خیلی خوب بود

ممکنه یه روزی پشیمون بشم

چون واقعا بزرگ تر از متراژ نشون میداد