2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658728 بازدید | 29734 پست
والله من همین الان سه تا وام دارم. شاید درخواست وام زدی. یه نگاه بنداز اگه درخواست زده باشی و نصفه ...

نه نزدم 

در هر حال ممنون 🌹

بتونم یه سر بانک میزنم ببینم قضیه از چه قراره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه خودم رفتم بانک پرسیدم. آدرسو هم نوشتم شماهم خونتون نزدیکه یسر برید بپرسید 

میرم میپرسم حتما عزیزم ولی خوب اون وقت چه کاری هست که پول بگذاریم یا امتیاز بخریم ؟

احتمالا شما بد متوجه شدی و در صورت داشتن امتیاز و پر نشدن سقف اقساط میشه وام گرفت تا ۳۰۰ میلیون .

چون برای خود من همین قبل از عید پیش اومد که مبلغ وام رو موقع درخواست وام اشتباه زده بودم ولی باز وام هام زیر ۳۰۰ میلیون بود ولی اون مقدار امتیاز نداشتم و جواب اومد که نمیتونم اون مبلغ رو وام بگیرم .

میرم میپرسم حتما عزیزم ولی خوب اون وقت چه کاری هست که پول بگذاریم یا امتیاز بخریم ؟ احتمالا شما بد ...

پس این کسی که گفتم 2 میلیون میگیره وام رسالت جور میکنه چی؟؟گفت 500 ورودی دفتر 1500 هم. بعد اینکه وامو ریختن. 

گفت اعتبارسنجی واست میزنم هرچقد اعتبار داشته باشی. 

درکل الان همسرم زده نتیجش بیاد میام اعلام می‌کنم که چی شد. 

چون به کارمنده گفتم نه حساب دارم نه امتیاز 

2731
پس این کسی که گفتم 2 میلیون میگیره وام رسالت جور میکنه چی؟؟گفت 500 ورودی دفتر 1500 هم. بعد اینکه وام ...

خوب عزیزم اون براتون امتیاز جور میکنه حالا یا اون آقایی که ۲ میلیون میگیره یا کارمند بانک بعد باید پول امتیاز رو بدید و بعد امتیاز به حساب شما منتقل میشه و میتونید بسته به میزان اقساطتون تا سقف ۳۰۰ میلیون وام بگیرید . 

خوب عزیزم اون براتون امتیاز جور میکنه حالا یا اون آقایی که ۲ میلیون میگیره یا کارمند بانک بعد باید پ ...

الان خودتون هم گفتید کارمند بانک گفته ما امتیاز رو ارزونتر میدیم یعنی برای امتیاز به هر حال باید پول بدید .

نه عزیزم اون هم میانگین میخواد . 😍😍😍

مامان سبحان جون سلام 

من یه سوالی داشتم از ویپاد 

سکه های ویپاد تا کی اعتبار داره؟

الان من تقریبا سقف وام دارم اما قصد گرفتن ندارم تا چه زمانی میشه استفاده کرد ؟ شما در جریان هستید؟

مامان سبحان جون سلام  من یه سوالی داشتم از ویپاد  سکه های ویپاد تا کی اعتبار داره؟ الان ...

سلام عزیزم اتفاقا یکی از دوستان هم همین امروز پرسید اوایل که وام برایند اومده بود میگفتن میانگین ۳ ماهه رو میگیره ولی بعدش ظاهرا فقط تعداد سکه ها مهم شد بدون زمان مشخص اعتبار ولی باز مطمئن مطمئن نیستم .

دوباره چند روز دیگه زنگ زدم پشتیبانی ببینم وضعیت اعتبارسنجی ام چی شده میپرسم . 

الان خودتون هم گفتید کارمند بانک گفته ما امتیاز رو ارزونتر میدیم یعنی برای امتیاز به هر حال باید پول ...

بله گفت ولی اینک گفت که اگه اعتبارت تایید نشد یا وام بیشتر خواستی بیا امتیاز بخر. 

ضرر نداره شما هم برید بپرسید منو از گمراهی خارج کنید. طبقه سوم آقای پشندی.نرید طبقه چهار