2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 664222 بازدید | 30273 پست
ما خونشون دعوت بودیم. همسر ایشون اندازه ی یک کیلو کالباس تهیه کرده بودن دختر من هم با بچه های این ...

عزیزم حق میدم بهتون. 

روزگاری مردی میره به روستایی... مردمان روستا عادت داشتند وقتی کسی مهمانشان میشده باهاش میرفتن شکار.... در نزدیکی رودخانه میرن شکار و مرغابی میزنن... اولی رو که تیر زدن و افتاد در داخل رودخانه،یکی از اهالی میره بیارتش و انقد راحت از روی آب رد میشه که مهمان خشکش میزنه... دومی رو شکار میکنن دوباره میفته رودخانه و ینفر دیگه از اهالی از روی آب راه میره و میارتش و مهمان تعجبش بیشتر میشه... سومی رو که شکار میکنن مهمان که باخودش میگه من چیم از اینا کمتره منم حتما میتونم روی آب راه برم....و میره که بیاره.... هر چقدر بیشتر میره داخل رودخانه بیشتر فرو میره و تا گردن در آب فرو میره..... مردم روستا میگن حرکتش قابل ستایشه فقط نمیدونه ما از روی کدوم سنگها پامون رو میزاریم و میریم تا داخل اب فرو نریم....

راههای خیلی ساده در زندگی هست که میتونه زندگیتون رو بهشت کنه... کافیه اونارو بدونید البته نیاز به یادگیری داره.خودجوش نیستند.

مربی سیاست زنانه و راهکارهای انرژی و قدرت زنانه. مفتخرم در دوره هام راه خوشبختی رو به خانم های لایق خوشبختی نشان دهم.
اره والا👌❤️🌹 پاسخ سوال دوم:🤣🤣 🔸قبل اینکه مهمون بیاد خونه تون سنگ نمک کوچولوبزارین چندجای خ ...

خیلی جالب بود...مادران ما در نسلهای گذشته خیلی چیزها میدونستند که کاملا درست هست.❤️

مربی سیاست زنانه و راهکارهای انرژی و قدرت زنانه. مفتخرم در دوره هام راه خوشبختی رو به خانم های لایق خوشبختی نشان دهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهاجونی و مامان سبحان نشد دوتاتونو ریپ بزنم  راستش حرفای معصومه رو قشنگ باید با طلا نوشت از ...

ننه منم ی نوع غذا 

مگه کسی ک تا بحال خونه ام نیومده دو نوع غذا بزارم 

دیگه گذشت دو نوع غذا 

بعدم مرغ رو همون تو مغازه بگو برات جوجه ای خورد کنه 

اون روز مهمون داشتم دادم جوجه ای خورد کرد خیلی با برکت شد 

2731
عزیزم آزاده استایل توی اینستاگرام بزنید یه سری مانتو و لباس رو آموزش صفر تا صدش رو رایگان گذاشته منم ...

تو تلگرام اگه داری بگو؟اینستانداریم من وهمسرم.ممنونم که جواب دادی♥️♥️♥️♥️

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
به به منم عاشق باقالی پلوم 😋😋😋 من هنو نخریدم  چقد گرفتی ؟ کیلو چند ؟

به به محی خوش سلیقه شیکمو😂

کیلو ده تومن

۲۴ کیلو

۶ کیلوعم اشانتیون

تهران کیلو ۲۸-۲۹ محی

ما از شمال گرفتیم

باغ آشنای پهلوون 

به سلامتی  روزهای فرد یعنی سه روز در هفته روزی ۶ ساعتم کار میکنی شغل جالبی باید باشه رک ...

فدات بشم عزیزم.😘

چشم.❤️

بله خیلی کارش رو دوست دارم روز دوم دو تا از مریض ها به دکتر گفتن منشی جدید خیلی مهربونه و دوستش داریم🤩

آنقدر خوشحال شده بودم.

فقط مخصوصا روز دوم ساعت ۷ انگار جنازه بودم البته روز اول پ هم بود ولی همش باید راه برم و دستگاه ها رو جا به جا کنم (البته دستگاه ها سبکه ولی همش میترسم از دستم بیفته یا سیمش خراب بشه چون خیلی حساسه)

افسردگی شدید دارم و همیشه یه گوشه افتاده بودم (چند ساله)

انگار عادت ندارم.

خیلییییییی هم هول میشم و استرس میگیرم😢

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
فدات بشم عزیزم.😘 چشم.❤️ بله خیلی کارش رو دوست دارم روز دوم دو تا از مریض ها به دکتر گفتن منشی جدی ...

طبیعیه استرس داشته باشی

یه کم بگذره اعتماد بنفست میره بالا

یه کم وویسای تو زمینه افزایش اعتماد بنفس گوش کن

ایشالا که حالت بزودی خوب میشه❤️

عزیزم حق میدم بهتون.  روزگاری مردی میره به روستایی... مردمان روستا عادت داشتند وقتی کسی مهمانش ...

عزیزم لطفا از این راهکار نشونمون بده 🙏

البته با توجه به امضاتون اگر مطالبتون رایگانه

ما خونشون دعوت بودیم. همسر ایشون اندازه ی یک کیلو کالباس تهیه کرده بودن دختر من هم با بچه های این ...

توجه توجه ، این مکان واین اشخاص سمی و خطرناک هستن ، هرچه سریعتر مکان را ترک کنید.  

تمام این آدمایی که حس می‌کنی همخونی باهات ندارن رو به مرور حذف کن ، خودتو بگیر ،تیپ بزن، کم حرف وسنگین باش همین آقای همسر هم به مرور حساب میاد دستش فقط به خودت و بچه ات اهمیت بده و سعی کن شاد باشی تو نمیتونی اینارو تغییر بدی ، توی مهمونی هم یک کار انجام بده فقط ظرف بردار بذار آشپزخونه ، تاپیکای آرتمیس رو حتما بخون .

یه دوتا ذکر هم هست اگه با اعتقاد بخونی هم اینا ازت دور میشن هم آقای همسر دهان مبارکشون بسته میشه  

عزیزم لطفا از این راهکار نشونمون بده 🙏 البته با توجه به امضاتون اگر مطالبتون رایگانه

عزیزم چشم تا اونجا که بتونم از مطالب رایگان خدمتتون میگم.

در همین پست من یه مطلبی خدمت دوستان عرض کنم اگر میبینید هر چقدر تلاش میکنید پیشرفتی که باید رو ندارید و احساس میکنید انرژیتون جای دیگه میره...

خانمهای عزیز با برقراری رابطه جنسی شما انرژی خودتون رو به شریک جنسیتون منتقل میکنید.

دلیل اینکه باکرگی در ازدواج برای ما ایرانیان اهمیت داره همین موضوع هست که انرژی خانم فقط برای شوهرش باشه.

ممکنه رابطه هایی قبل از رابطه حال حاضرتون بوده باشه و نیاز به قطع کردن اون رابطه دارید... تا تمام انرژیتون صرف زندگی خودتون بشه...

گاها متوجه شدید که شما قبلا با کسی در رابطه بودید و اون شخص هی پیشرفت میکرده و بعد از کات کردن شما همچنان داره پبشرفت میکنه اما شما نه!

این نشون دهنده هست که شما انرژیتون صرف اون شخص میشه و باید این کانال قطع بشه تا خودتون پیشرفت کنید.

و این موضوع کاملا تخصصی هست که با چند جمله نمیتوان آنرا آموزش دید.

اگه دوسداشته باشید هر ازگاهی براتون مینویسم 

البته چون پشتیبانی دوره هام وقتمو میگیره

اما بخاطر دوستان گلم حتما تمام سعیمو میکنم اینجا فعال باشم.❤️

اتفاقا من همیشه حرفم رو میزنم ، امسال توی مدرسه مون خیلی ناحقی پیش اومد همینطور پارسال که تازه پارسا ...

سلام مامان سبحان عزیز،روزتونم پیشاپیش مبارک.من همیشه تاپیک و کامنتای شمارو دنبال میکنم.از اونجا ک درونگرام زیاد حرفم نمیاد  

میخواستم باهاتون ی مشورت کنن.من امسال سومین سالیه ک ازمون ماده ۲۸رو قبول میشم،دوسال مراقب سلامت وامسال اموزگاری،ولی وقتی میرسم ب مرحله تحویل مدارک ومصاحبه شل میکنم و دیگه نمیرم.ترس وجودمو میگیره،

دوتا بچه کوچک دارم ک بخاطر کارومشغله وشیفتا وماموریتای  شوهرم صفرتاصد کارا ونگهداریشون با خودمه،واز اونجایی ک شهر غریب زندگی میکنم،هیچ کمکی نمیتونم برا نگهداری بچه کوچیکم ک الان یک سالشه داشته باشم،این فکرا.جوری ک از استرس خاب میبینم من سرکارم بچم از مدرسه اومده پشت درمونده گریه میکنه

از لحاظ مالی خداروشکر بدحقوق وکار من اصلاا نیازی نیست وشوهرم مخالفه ک بخاطر کار زندگیمون از این روتین خارج باشه

ولی چیزی ک هست ک من تمام زندگیم سخت درس خوندم وتو مدارسی ک رقابت وفشار زیادی رو دانش اموز بوده.وتمام زندگیم رو این قسمت متمرکز بودم ک شاغل بشم.البته پنج سال تو بیمارستان بودم.

در واقع سردرگمم بین خانه ماندن یا کاار.میگم چندسال دیگه بچه ها بزرگ میشن من برا خودم ی سرگرمی دارم وپشیمون نمیشم ک چرا خونه موندم،دوباره میگم چرا بخاطر کاری ک حقوقش ب چشم شوهرم نمیاد وهمکاری نمیکنه،خودمو بچه هامو ب سختی بندازم.

ببخشید طولانی شد بنظر شما چ کنم

فدات بشم عزیزم.😘 چشم.❤️ بله خیلی کارش رو دوست دارم روز دوم دو تا از مریض ها به دکتر گفتن منشی جدی ...

درست میشه عزیزم

کافیه روی خودتون کار کنید و انرژی تون را بالا ببرید.❤️

عزیزم چشم تا اونجا که بتونم از مطالب رایگان خدمتتون میگم. در همین پست من یه مطلبی خدمت دوستان عرض ک ...

چه تاریخ قشنگی رو برای اومدن وعضویت دراین سایت انتخاب کردین . نشون میده خودتون وحرف وکاراتون هم خاصه ،مشتاق شنیدن ویادگیری هستیم عزیزم پریا جون  

2706