2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 663898 بازدید | 30154 پست

میخوام در مورد یه موضوعی تفکر منو عوض کنید یا منو دلداری بدید .‌....بار اوله اینجا مطرح میکنم

یه پسر ۱۵سال و ۷ماهه دارم که خوش برو رو هست از نظر ظاهری قیافش شبیه هریپاتره در کل قشنگه و عینکی

اما قدش ۱۷۳ و ژنش به  خانواده خودم‌رفته که کوتاه قدیم 

خانواده پدرش قدشون از ۱۸۷به بالا تا ۲متر  هم دارن که پدرش و عموهاش و در کل فامیل درجه ۲ هستن

خیلی روی قدش حساس شدم و همش مقایسه میکنم حتی بردمش دکتر رشد و متابولیسم اما تاثیر انچنانی نداشت و فقط وقت و هزینم هدر رفت

حتی پسر عموش که ۴سال کوچیکتره با ۱۳سال سن ۱۷۶شده

خود پسرمم میگه مامان چرا قد نکشیدم ...خیلی دوست داشتم قد بلند بشم چرا نشدم 

منم سعی میکنم به روش نیارم میگم قدت خوبه مهم قیافته که قشنگه ...احتمالا قدت همین بمونه ولی مهم نیست همین جوری جذابی ولی از درون دلم اشوب میشه 

چطور کنار بیام با این موضوع ؟؟چطور مقایسه نکنم تو خانواده ای که فقط منو پسرم کوتاهیم😥😥

ناودونی جان سلام بنده ماشین ظرفشویی بِکو دارم  مثل شما چهار نفر هستیم هر شب قبل خواب یا صبح ز ...

ولی راهنمایی خوبی کردین ممنون❤️

اون گزینه که گفتین داره خیلی کمک کننده بود 

موقع خرید حواسم به اون گزینه هم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی دوست داشتم ظرفشویی رومیزی بگیرم حیف نذاشتن😕 گفتن حیف پول نیست، صبر کن یه بزرگترشو میگیری ...

مستقل 🙁🙁🙁‌‌بمنم همینو گفتن..

اما من میگم همون رو میزی هم خوبه

با مادر شوهر رفتیم سرای ایرانی بگیره برامون رفتیم نداشت

یکیار  زنگ زدم گفتن موجود نیس. قبلا داشتیم

امشب زنگ زدم باز گفت نیست اما این گفت کلا نداریم..

بازم زنگ میزنم تا ببارن 😄

خیلی دلم ظرفشویی میخواد 🥺🥺

چ آزمونی عزیزم؟ 

همين معلمي

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
2731
تبوک جان ممنون که زحمت کشیدی و تایپ کردی جاری اول که شوهرش پولدار بود چیشدن اخرش؟ چقدر خوبه ...

خواهش میکنم عزیزم... جاری اول آخرین خبری ازش دارم همچنان درگیر مهریه زن اول شوهرش.. فرزند دوم هم ناخواسته حامله شدن.. فعلا 3ماهی میشه رفتن روستا پیش خانواده اش.. چون بنده خدا کارای مادرشوهر هم میکردن جدا از مهمان داری و کارای خودشون.. بخاطر همین میگم خانم بود اما شم اقتصادی نداشت☺️فکر میکردن همیشه پول هست.. البته من مقصربیشتر شوهرشو میدونم جز بی فکری خودش☺️حالا قضاوت دست خداست اما  امیدوارم جای درستی آدم ب خودش بیاد ن اینکه حتما ب تنگ دستی برسه بعد... 🤐🤫

ممنون برای نظرت عزیزم❤️ منم میخام خوب تحقیق کنم الکی هزینه نکنم  از یه طرفم اشپزخونمو میریزم ...

مادرم من و ما سه تا دختراش بسیار به اسنوا وفاداریم

هر چهار تامون لباسشویی اسنوا داریم دو تا مون یخچالش رو داریم مامانم تلویزیونش رو داره و یکی از خواهرا ظرفشوییش رو 

ظرفشویی خواهرم اولین سری ظرفشویی اسنوا هست و مثل اینکه از نمایندگی که اومدن برای تعمیرش گفتن این مدل تولیدش خیلی زود متوقف شد و ایرادات زیاد داشت 

دوست خواهرم پارسال ظرفشویی اسنوا مدل جدیدتر خرید یکسال هست داره و راضیه ازش

توی برندهای ایرانی بسیار تعریف پاکشوما رو شنیدم ولی کسی رو نمیشناسم داشته باشه 

نمیخوام نظر قطعی بدم ولی من اگر جای شما بودم بین اسنوا و دوو ترجیحم دوو بود

ققنوس
عزیزم میخوام پسرمو ببرم کلاش الفبا مهر باید بره کلاس اول،من بجای پیش دبستانی فرستادمش مهوخلاقیت که ج ...

به هيچ وجع زده نميشه چرا؟ چون علاقه به خوندن داره كنجكاو دقيقا مثل پسر من ... سه سالو ده ماهشه اما تو تيوي هر چي ميبينه ميگه چي نوشته؟ تو خيابون ميگه اون تابلو چي نوشته برام بخون، باباش براش برنامه نصب كرده داره حروف هارو ميبينه با مثال ياد ميگيرها ....تا جايي كه علاقه نشون ميده پيش ميريم برعكس اصلا نقاشي دوست نداره ...

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
منم خیلی دوست داشتم ظرفشویی رومیزی بگیرم حیف نذاشتن😕 گفتن حیف پول نیست، صبر کن یه بزرگترشو میگیری ...

مستقل جون ظرفشویی نداری

انتظار کمک خیلی زیادی ازت داشتم☹️

من تو این ماه حتما میگیرم به امید خدا

خسته شدم از بس ظرف شستم 

جرات ندارم از جلو ظرفشویی تکون بخورم

پشیمون میشم پامو تو اشپزخونه میزارم 

ایده لیوان کاغذی خیلی خوب بود خوب کارو راه میندازه ولی تااااا کی اخه 

خواهش میکنم عزیزم... جاری اول آخرین خبری ازش دارم همچنان درگیر مهریه زن اول شوهرش.. فرزند دوم هم ناخ ...

خیلی قشنگ تعریف کردی 🤗👌👌👌👌

تن و بدنم از بعد تعطیل شدن شرکت میلرزع

واای چ بر سر مرده اومده

ای خداااا..

حالا من تا پارسال می‌گفتم ب شوهرم ۵سال پیش وام ازدواج گرفتی دو دستی دادی داداشت

بی فکر

بی خیال

ولخرج

و....😄

اگه اینطور میشد صد درصد الان حکم اعدام داشت واسم 😄

مستقل جون ظرفشویی نداری انتظار کمک خیلی زیادی ازت داشتم☹️ من تو این ماه حتما میگیرم به امید خدا خ ...

من جا ندارم بزرگ بگیرم

مستاجرم...

واسم رومیزی خوبه

شهر لوازم خانگی نداشت و نمیارع 😭😭😭

ایوان هم نمیارع 😭😭😭

سرای ایرانی یکبار گفت نداریم یکبار گفت نمباریم 😭😭😭

حالا باید بگردم ببینم کجا بازنشسته قبول میکنن 😭😭😭😭

میخوام در مورد یه موضوعی تفکر منو عوض کنید یا منو دلداری بدید .‌....بار اوله اینجا مطرح میکنم یه پس ...

پسر سالم و زیبایی دارید خدا رو شکر شما راجع به این مسائل اصلا چیزی نگید و اگر کسی گفت راحت  جواب بدید 

حالا همسر  که قد بلندی داره ماهانه پولی بابت قدش دریافت کرده؟

یا امتیاز خاصی براش قائل شدن که برای پسرتون حذف بشه 

مهم  درایت ،اخلاق و دانایی پسر شماست حتی زیبایی هم ملاک نیست 

شما خودتون به هیچ عنوان قیاس نکنید اگر کسی گفت جواب قاطع بدید و راه صحبت های بیجا رو همون اول ببندید

منم مثل شما دو پسر دارم با دو ویژگی کاملا متمایز از هم 

من باب تجربه ای که دارم صحبت کردم اگر جسارتی بود عذر خواهم

ققنوس
مادرم من و ما سه تا دختراش بسیار به اسنوا وفاداریم هر چهار تامون لباسشویی اسنوا داریم دو تا مون یخچ ...

اخه موقع خرید یخچال بین اسنوا و دوو دو دل بودم 

نمایندگیش گفت که دوو یه خط تولید اسنواس اصلا کارخونشون فرق داره من خودمم نمیدونستم واقعا هم تعجب کردم 

من تصورم از دوو خارجی بود😅🫠

بازم نظرات نسبت به دوو بیشتر بوده تا اسنوا

مستقل 🙁🙁🙁‌‌بمنم همینو گفتن.. اما من میگم همون رو میزی هم خوبه با مادر شوهر رفتیم سرای ایرانی بگ ...

سرای ایرانی فقط برند ایرانی میارن 

اگر ماشین ظرفشویی رومیزی میخوایید فقط برند مجیک بخرید 

بقیه برند های موجود در ایران ظرفشویی رومیزی هاشون اصلا خوب نیستن

ققنوس
به هيچ وجع زده نميشه چرا؟ چون علاقه به خوندن داره كنجكاو دقيقا مثل پسر من ... سه سالو ده ماهشه اما ت ...

دقیقا عین پسرمن،منتظرجوابت بودم دیگه راه افتادم رفتم گفتم خودش میگه سواد یادبگیرم رفتم وخوشایند جفتمون بود😍 ممنونم که برام نوشتی♥️ خدابهت سلامتی بده ♥️♥️♥️♥️

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
من جا ندارم بزرگ بگیرم مستاجرم... واسم رومیزی خوبه شهر لوازم خانگی نداشت و نمیارع 😭😭😭 ایوان ه ...

عاطی جون میتونی از اسنوا چکی بخری خیلی راحته

بابای من بازنشستس فک کنم باید عضو کانون بازنشستگان بشی تا از فروشگاه‌ها خرید کنی 

دختر عموم با کارت بابام نمیدونم از کدوم فروشگاه گوشی خرید

2706