2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 697653 بازدید | 31439 پست

دخترا تولد همسرم نزدیکه 

میخواستم برم بالن سواری رزرو کنم به مناسبت تولدش دیدم نفری ۷ میلیونه 😢 منصرف شدم😂

واقعا که چیزی به ذهنم نمی رسه براش بخرم 

ولی گفتم یه رستوران خفن بین المللی بریم غذای جدید امتحان کنیم 

غذای ژاپنی کسی میشناسه تهران؟

before i die i want to be happy and make others happy
وای بچه ها از صبح همینطوری دارم چشم میگردونم دوباره کف اتاق رو سرامیکا از این حشره ها دیدم بعد یه دف ...

البته یه چیزی الان یادم اومد

ساس شبا پیداش میشه

ولی شما روز دیدی

پس احتمالا ساس نیست

ولی عکست شبیه شون بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@دخترخیال     سلام گلی اگه دوست داشتی میگید کجا شیراز هستید  و خونه اونطرفا چطوری ...

ما قدوسی هستیم . طرف ما که گرون هست متاسفانه . اما من خودم در به در دنبال یک خونه نقلی و ارزونم اما متاسفانه نیست. در حقیقت پول من کم هست. شما تا چه مقدار می خواین هزینه کنید؟

سلام عزیز دلم خوبی فدات شم ♥️ گفته بودی از ریز تا پیاز گرفتن گواهی نامه ات رو برام بگو سال ۸۸/۸۹ب ...

خدا خیرت بده معصومه 

منم همین موردو دارم 

ازمون ایین نامه رو بار اول قبول شدم 

انتقالی گرفتم برا ازمون شهری یه جا دیگه ازمون بدم 

گفتن بازم باید ازمون ایین نامه بدی اونو قبول نمیکنن 

اونم بازم بار اول قبول شدم😍😍

شهریم بار اول همسرم وایساده بود ازمون شهری دادم دید دوبل زدم

پیاده شدم تبریک گفت 

گفتم قبول نکرد😭😭😭

اونجوری شد که تا حالا رد شدم 

من راحت ماشین دست میگیرم بیرون 

اوکیم 

سر ازمون نمیدونم استرس تپش قلب چیه نشده 

به قول تو یه مدت حس میکردم واقعااا بلد نیستم 😬😧

بعد من کمالگرا م هستم دیگه بدتر میکرد جریانو 

ولی بعد حرفای سری پیشت 

خیلی انرژی گزفتم 

شده ده بارم ازمون بدم میدم که قبول شم ان شالله😍😍😍

بعد جدیدا همسرم ماشینو خود جوش میده بهم رانندگی کنم 

انقدددد رانندگی دوس دارم 

که خیلی دلم میخواد به زودگی ماشین دار شم 😍😍

ما قدوسی هستیم . طرف ما که گرون هست متاسفانه . اما من خودم در به در دنبال یک خونه نقلی و ارزونم اما ...

قدسی که محله لاکچری خواهر 😅 تو رویاهامون فقط اونجا خونه داشته باشیم. 

مستاجری؟ 

ما از اینجا میخوایم بریم و مستاجر هستیم..... فقط خواستم از محله هایی که همشهری هستن خبر قیمت اون منطقه ها رو بدونم. 

خدا خیرت بده معصومه  منم همین موردو دارم  ازمون ایین نامه رو بار اول قبول شدم  ...

ننه منم عاشق رانندگی ام 

ولی ی بار چند سال پیش پشت ماشین ک بودم تصادف کردم از اون موقعه دیگه میترسم بشینم 

حتی تو خوابم میبینم دارم تو اتوبان امام علی میرونم🤣🤣🤣🤣

انقد ک من عاشق رانندگیم ولی میترسم 

و گواهینامه ام ندارم 😁

البته یه چیزی الان یادم اومد ساس شبا پیداش میشه ولی شما روز دیدی پس احتمالا ساس نیست ولی عکست شب ...

بخدا از صب دنبال کشف و جست و جو هستم 

فهمیدم از پرنده هامونن ما عروس هلندی داریم یه مدته جوجه داشتن تمیزشون نکرده بودیم زیر لونه شپش زده از اونها ریختن کل خونه و منو بیچاره کردن

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
ننه منم عاشق رانندگی ام  ولی ی بار چند سال پیش پشت ماشین ک بودم تصادف کردم از اون موقعه دیگه م ...

اااا چجوری؟؟؟!کلاس رفتی؟؟؟

وای به خواب خنده م گرفت😅اینکه دقیقا اتوبانت مشخصههه 

حتما تو برنامه ت بزار 

واقعا ضروری 

من میگم داشته باشم که تو جاده هم رانندگی کنم 😍

حتما باید قبول شم 

خواهرم میگه همیشه به این قبول نشدن هاتم اعتماد کن به خدا 

شاید خدایییی نکردههه اون موقع میگرفتی و اتقاقی پیش میومد 

حالا ببیتیم چی میشه 

ینی من گواهیو بگیرم 

قیافه همسرم دیدنی انقددددد خوشحال میشه 😅😅

خدا خیرت بده معصومه  منم همین موردو دارم  ازمون ایین نامه رو بار اول قبول شدم  ...

مامان علیرضا جان (وسط این همه آشوبی که این حشره مزاحم درست کرده ) راستش منم چند بار شهری رو رد شدم دیگه ناامید بودم که من قبول نمیشم که یه خانمی که کنارم بود گفت برای اینکه قبول بشی فقط مداوم تمرین داشته باش اون هم تنها. ماشین رو ببر جاهای خلوت و تا میتونی تمرین کن بهت قول میدم قبول شی

خلاصه من تا میتونستم تمرین کردم و برخلاف همیشه که باهمسرم میرفتم و یا کمکم میکرد و یا راهنمایی که این کار رو بکن و این کار رو نکن، تنها رفتم و خودم متوجه اشتباهم میشدم و تکرار نمیکردم هر دفعه یه اشتباهم رو متوجه  میشدم و رفعش میکردم اینطوری بیشتر تو ذهن میمونه خداروشکر تسلطم رفته بود بالا و ترسم خیلیییییی ریخته بود  و وقتی روز آزمون سرهنگ میگفت این کارو کن با تسلط بیشتری کارم رو انجام دادم یکی دوتا اشتباهم رو چشم پوشی کرد و در آخر گفت تسلط خوبی داشتی و هول نمیکردی واسه همین قبولت کردم

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
معلومه که قبول میشی بعدش میفهمی که اهمیتی نداشته بار چندم قبول شدی

اره واقعا 

اون موقع خیلییی برام مهم بود 

نمیدونی چقد حالم بد بود مستقل 

همشم بخاطر کمالگراییم بود 

ولی چند ماهه شروع کردم و خیلییی بهترم 

فک کن مهمون دیر به دیر میگفتم 

چون باید همههه چی بهترین میبود

خونه تمیز 

غذا خوب و...

ولی الان برنجمم مجلسی نشه مهم نیس برام 

و قبول کردم چیز طبیعیه و پیش میاد 😍