2733
2734
عنوان

دعواباجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 89 پست
من جاریم شهریور زایمان میکنه  کلا قط ارتباطیم  چی از این بهتر 😄 از شرشون راحت شدم  ...

بخدامنم یه سالیه ب زورسلام میدیم اون قطع ارتباط کرده ومن خوشحالم چون فقط اعصابم خوردمیشدوهیچی نمیگفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش ماهم دوربودیم ❤

حالا ک درست تعریف نمیکنی و الکی معطل میکنی، حق با جاریت بوده 

خلص و تمت 

تامام😁

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
دور دور دوووووور فقط در حد سلام و علیک در ظاهر صمیمی اما هیییچ کاری با هم نداریم دوری و دوستی

ماهم تویه ساختمونیم ولی عیدب عیدهم خونه هم نمیریم اون قطع رابطه کرده ومن راحت شدم ولی بازم میشنوم صداشونویامیبینمشون اعصابم میریزه بهم.

2731
خوش بحالت بدترین چیزاینکه تویه ساختمون باشه وای خیلی عذابه

آره موافقم بزرگترین اشتباه همینه سعی کن مستقل بشین

قول داده بودی با اولین برف به خیابان برویم و آدم برفی رویایی‌مان را بسازیم، افسوس... 😔💔

امشب پیام سوال کرده فلان چیزداشتی میگفتی راجب دخترمن بود؟منم گفتم نه کاری ب دخترتوکسی نداره

پرروجواب داده من ب کسی اجازه نمیدم کارداشته باشه

منم گفتم اجازه مادست شمانیس اسکل جمع کن خودتو

اونم گفت من مودبانه گفتم دیگه باهات حرف نمیزنم چون ادبت درحدمن نیس

منم گفتم درست حرف بزن تادرست جوابتوبدم بتومربوط نیس من توخونه خودم راجب چی حرف میزنم معلومه تودرحدمن نیستی

اونم گفت خخخخ وخدافظ

منمگفتم دربازه خوش اومدی

۴ تا جاری دارم هیچ وقت مشکلی نداشتم  مشکل سر چیه؟ فحش چرا؟

ببین من خیلی تحملم زیاده بخدادوساله اینقدرازکاراش بی احترامی ب خودم وبچه هام دیدم هیچی نگفتم قهرم نکردم خودش یه ساله قطع رابطه کرده قبلشم زیادصمیمی نبودیم ولی ازوقتی بچه دارشده مث عقده ای ها شده منتظریه چیزی بگی قهرکنه یابپره.دیگه امشب طاقت نیاوردم وجوابشودادم

ببین من خیلی تحملم زیاده بخدادوساله اینقدرازکاراش بی احترامی ب خودم وبچه هام دیدم هیچی نگفتم قهرم نک ...

یه وقتایی آدم باید برای ارامش خودشم شده بعضیا رو بی محل کنه و فکرکنه وجود ندارن. باورکن بهترین کار همینه بی محلش کن 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706