2752
2734

کتابی کاری عادت خوبی  برنامه ریزی ورزشب

ی برنامه ای هرچی خوبه  فیلمی اهنگی یا ... فرقی نداره هرچی باشه اگه حس میکنید تو زندگیت تاثیر مثبت داشته بگو

زبان خوندن

کتاب خوندن

ورزش کردن

فعلا اینا یادمه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
زبان خوندن کتاب خوندن ورزش کردن فعلا اینا یادمه

کلاس زبان میرم هر روز صبح ورزش میکنم هر روز یک فصل کتاب میخونم فعلا دارم کتاب ان قورباغه رو قورت بده میخونم کتاب خوبیه کتاب اثر مرکبم خوبه خوندم

کلاس زبان میرم هر روز صبح ورزش میکنم هر روز یک فصل کتاب میخونم فعلا دارم کتاب ان قورباغه رو قورت بده ...

من کلاس زبان خیلی هزینه کردم و واقعا پول مفت گرفتن و نتیجه درست نداد

الان با یه پکیج دارم میخونم خیلی خوب شدم خصوصا مکالمم عالی شده

راستی رسیدگی به پوست و مو و روتین داشتن براشونم خوب بود برام

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
من کلاس زبان خیلی هزینه کردم و واقعا پول مفت گرفتن و نتیجه درست نداد الان با یه پکیج دارم میخونم خی ...

من فقط به خاطر مدرکش میرم البته در کنارشم  پکیج نصرت هم گوش میدم شما چی گوش میدید؟؟

اتفاقا موهام چون خیلی بد بود مشاوره رفتم  و قرار شد که یک بسته مراقبت مو بدن که موهام خوب شه برا پوستم یک فکری باید بکنم

خوب از نظرت برا من ۱۵ ساله نظریداره؟

باید توی زندگی اهل ریسک باشی ولی من نبودم توی هر موقعیت باید بهترین و کامل ترین تصمیم رو بگیری بعضی  وقتها خیلی زود دیر میشه باید تصمیم  درست رو به موقع بگیری همیشه خدارو کنار خودت احساس کن

کاربر آقا
من فقط به خاطر مدرکش میرم البته در کنارشم  پکیج نصرت هم گوش میدم شما چی گوش میدید؟؟ اتفاقا موه ...

من راضی نیستم بابت پولایی که دادم 

من دکتر منوچهرزاده البته قراره بعد اتمام دوره ها مدرکی بهم بدن که معلمی حساب میشه و خودشونم استخدام میکنن حالا فعلا یکم تنبل شدم کارام زیاده یکم باید سریع تر پیش برم

من موهام مشکل خاصی نداره شکرخدا ولی خودم با تحقیق تو گوگل و اینستا و یوتوب یه کارایی میکنم روتین دارم

پوستم جوش میزدم و جای جوش داشتم و هنوز کمی دارم واسه پوستم محصولات گیاهی و شیمیایی در کنار هم استفاده میکنم

ولی گیاهیا رو از مداوم انجام بدی واقعا عالیه

2706