2777
2789

سلام دوستان 🌸

دوست خوبم اگر باور نداری یا ... لطفا گزارش نزن و برو تاپیک بعدی همین🙌🏻

❌️❌️ دوستان کیا این نمازو خوندن؟؟ تجربتونو بگید

من میخواستم الان بخونم پشیمون شدم سر یه تاپیک

یکی نوشته بود طلسم نداشته باشی موکل ها اذیتت میکنن بعدا😳😳😳😳

مگه میشه؟؟؟؟؟؟

پس مگه نماز حضرت زهرا نیست؟؟؟ چرا باید اذیت بشیم اخه!! داریم توسل و توکل میکنیم 

❌️ یسریا میگن هر چی ک هست توی اون دعای اخر نمازه زیر سر اونه

اگر واقعا انقدر بده کلا بیخیال شم

برای موضوع های خانوادگی و قفل شدیددددد و مشکل میشه خوند؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯

سلام من واسه ازدواجم خوندم ۳۴ سالمه جور نشده .پارسال خوندم نمیدونم چند شب بود بیش از یک هفته بوو ولی اصلا خوابهای ترسناک ندیدم فقط خوابهای آشفته و معنی دار بودش .....امسال هم خوندم چندین شب که‌اگر مانعی هست رفع بشه ولی باز هم سرکتاب گرفتم بهم گفتن سنگینی و بستگی روی ازدواجت هست😐😑 کی گفته موکل اذیت میکنه؟! چرت‌گفته

M عزیزم امسال در آغوش میگیرمت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام بخونم به نیت برادرم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
والا تبلیغات سایت نمیزاره بنویسم

مرورگر اپرا رو دانلود کن با اون بیا کلا تبلیغات رو نمیاره من راحت شدم قبلا دیونه ام کرده بود

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
منم میخوام بخونم به نیت برادرم 

میگن نمیشه به نیت خوند بدبختانه

سر همین پرسیدم برا خانواده میشه خوند یا ن

میگن خود شخص باید بخونه

والا تبلیغات سایت نمیزاره بنویسم

به ولله دیووونه شدم

لال هم شدیم اعتراض نمیکنیم!!!

نمیشه تایپ کرد

همش باید بستن بستن بزنم بره

میگن نمیشه به نیت خوند بدبختانه سر همین پرسیدم برا خانواده میشه خوند یا ن میگن خود شخص باید ...

من از یکی پرسیدم گفت به نیابت بخون اشکال نداره خودش نائب میشه همیشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
سلام من واسه ازدواجم خوندم ۳۴ سالمه جور نشده .پارسال خوندم نمیدونم چند شب بود بیش از یک هفته بوو ولی ...

یه کاربر بود اینجا برا من سرکتاب گرفت

پولی اینا نگرفت خودش گفت میگیرم برات

گفت فقط سرکتابو بلدم وگرنه کار دیگه ایی بلد نیستم

اخه من فکر کردم فالگیره😂😂😂 گفت نه بابا فقط همینو بلدم

بذار پیداش کنم تگش کنم برات یا بفرستم

بهش بگو برات بگیرم

❌️❌️ دوست خوبم موقع نماز اذیت نشدی؟؟؟

یسریا یه چیزایی گفتن ادم سکته میکنه!!!!

اون دعا تهشم خوندی؟؟ ک چمیدونم لعنت شه اونی ک جادو کرده و فلان

میگن سر همونه ک طرف اشفته میشه

من از یکی پرسیدم گفت به نیابت بخون اشکال نداره خودش نائب میشه همیشه 

بعد میگن اصلش خوابشه

یعنی کسی که نائب میشه خوابشم میبینه؟؟؟

شما قبلا خوندی؟ یا اولین باره

بعد میگن اصلش خوابشه یعنی کسی که نائب میشه خوابشم میبینه؟؟؟ شما قبلا خوندی؟ یا اولین باره

من فقط یک بار خونم دفعه اول یه چیزایی شد 

بعد میگن اصلش خوابشه یعنی کسی که نائب میشه خوابشم میبینه؟؟؟ شما قبلا خوندی؟ یا اولین باره

من فقط به نیت باطل شدن سحر برادرم میخوام بخونم آخه هر کاری کردم کسی و مورد اطمینان پیدا نمیکنم انجام بده باطل السحر و 

یه کاربر بود اینجا برا من سرکتاب گرفت پولی اینا نگرفت خودش گفت میگیرم برات گفت فقط سرکتابو بلدم وگ ...

بله دعای تهش هم خوندم با اصرار و گریه که حتما از بین بره اون شخص هیچی هم نشد الکی جو میدن بعضیا من فقط خواب معنی دار میدیدم

ببین عزیزم فقط سحر و جادو نیست این‌نماز واسه همه مشکلات خوبه اذیت شدن موقف نماز هم بخاطر این بود خسته میشدم خیلییییی

حالا ببین سوره بقره هم خیلی خوبه بخونی من دارم واسه ازدواجم میخونم

M عزیزم امسال در آغوش میگیرمت❤
2801