2733
2734

از لباس تا مدل کفش اینکه کتونی بهتره یا مثلا دمپایی؟

دارو؟

خوراکی؟

هیچ تجربه ای ندارم، لطفا تجربه هاتون و بگید 

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

دارو و خوراکی همه جی میدن ی لیوان ببر ی دست لباش ی دستم ک تنت میکنی شامپو و تاید حتما ببر من با دمپایی راحت تر بودم تی شرت پوشیدم با چادر.التماس دعا

موندنی ترین رفیق من امام حسین❤️#ایران_بدون_افغانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم دپایی بگیرهم کتونی دمپایی باجوراب بپوش افتاب زیاده.کلاه پیک دار.عینک افتابی.لباس زیر .دارواونجا ح ...

ممنونم🌹

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2731
دارو و خوراکی همه جی میدن ی لیوان ببر ی دست لباش ی دستم ک تنت میکنی شامپو و تاید حتما ببر من با دمپا ...

ممنونم🌹

حاجت روا ان  شاء الله...

التماس دعا  خیلی گرفتاری دارم  امام حسین هیچ موقع جواب من رو نداد.نه خودشون نه بچه ها و ...

من هم خیلی خیلی دل شکسته ام اما به مهربونی ارباب دل خوشم...

ان شاءالله هر حاجتی دارید به بهترین شکل ممکن حاجت روا بشید 

2740