2752
2734
عنوان

باد واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 46 پست
عفونت

چرا وقتی نمیدونین میگین که مردم و اذیت کنین؟

چرا وقتی اطلاعات ندارین حرف میزنین؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه

اره منم مجردم ولی اینجوری شدم چیزی نیست بابا شاید برای عفونته 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2731
خدایی قدت ۱۸۰ هست؟  ماشالا هم قد خواهرشوهرمی ،چه حسی داره اون بالا؟😐

😂😂ازه خداییش قدم ۱۸۰هست😂😂

ولی اینکه منو با خواهرشوهرت قیاس کردی یکم نامردیه😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
چرا وقتی نمیدونین میگین که مردم و اذیت کنین؟ چرا وقتی اطلاعات ندارین حرف میزنین؟

مثال بارز گوز و‌شقیقه ..البته ببخشید بی ادبیه.

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
چرا خوب  من ۸ تا خواهرشوهر دارم فقط یکیش ۱۸۰ قدشه،اینم در نظر بگیر 💔😂😂

قدمنو بیخیال

الان عزیزم چی شد وارد این خانواده شدی😂😂😂😂

حس همدردی منو بپذیراباش😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
مثل اونجوری صدادارنیست ولی خب یه بادی خارج میشه ازواژن ،ازهوایی که موقع رابطه واردواژن میشه هست

اثن صدا نداره واس من فقط حسش میکنم بیشتر وقتی میخوام بشینم🥴🥴🥴

قدمنو بیخیال الان عزیزم چی شد وارد این خانواده شدی😂😂😂😂 حس همدردی منو بپذیراباش😂😂😂

عزیزم😂😂😂

منو اغفال کرد شوهرم ،کلی حرفای خوشمل موشمل زد تا اوکی شد 

و اینگونه شد که شد💔😂

خدایی خوشم میاد از ۱۸۰ ،کاش منم ۱۸۰ بودم همش ۸ سانت کوچیکتر میشدم ازشوهر🙆

2706