2733
2734

سلام

ازخدامیخوام حال تک تک تون خوب باشه چه حال جسم تون چه روح تون ❤️

من رو اکثرا میشناسین 

یکی از پرطرفدارترین و بنظرم مفیدترین تاپیکایی ک داشتم درمورد این مشکل بوده

خیلی از بچه های سایت رو به زندگی برگردونده و یه غصه بزرگ رو از دلشون برداشته بازم خداروهزارمرتبه شکر.

خیلی از شمادوستان هم با تگ کردن من و یادادن ایدی مامای درمانگر باعث شدین زندگی یه خانوم نجات پیداکنه.

امیدوارم نقطه نوری باشه براتون توی دنیاواخرت❤️

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بعداز سه سال گفتم بازهم ی تاپیک جدید بزنم شاید مشکل یه خانم گرفتار حل بشه و لبخندی تودنیا اضافه بشه.

درمورد این مشکل و راه حلش باز توضیح میدم

و تکرارمیکنم که من درمانگر نیستم!!!لطفاسوالای تخصصی رو ازمن نپرسین من واقعا دانش و تجربه ای ندارم❤️و اولین جرقه این تاپیک هازمانی زده شد که بروشور درمان شون رو توکلاسای قبل عقد توزیع کردن و وقتی اینجاتاپیک زدم تابه امروز نزدیک ۵۰نفر به واسطه همین کارساده درمان شدن و حتی تونستن بعدچندسال مادربشن خداروشکر

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

میدونستین چقد از زن هاو دخترهاتوکشورهای مختلف تودنیا،توهمین ایران خودمون توشهرهای مختلفش و روستاهای دورافتاده یا حتی کلان شهرها بااین حجم امکانات بازم موردایی هستن ک واژینیسموس دارن؟

یعنی چی؟یعنی مشکلشون چیه؟اقا اصلااین واژینیسموس چیه؟

یعنی اینکه یه خانم متاهل نمیتونه دخول رو انجام بده!چون بدون اینکه دست خودش باشه و بدون اینکا خودش بخواد واژنش قفل میشه و هیچی و هیچی و هیچی!!!

حتی شاید ترسش اینقد زیادباشه که از لمس ناحیه اش توسط خودش یا همسرش به گریه بیفته!و حتی اندازه چوب کبریت توانایی و تحمل اینکه یچیزی وارد واژن بشه رو نداره!!

شماهایی که خیلی راحت رابطه جنسی رو تجربه کردین تودلتون میگین وامگه میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره به خدامیشه!!!این داستان واقعیه!! هزاران هزارنفرهستن که بهش مبتلاهستن و ۹۹درصدشون فکرمیکنن تنهاهستن.فکرمیکنن همه گل و بلبل هستن و فقط خودشون توی دنیا هستن که نمیتونن واسه همسرشون سنگ تموم بذارن

بخوام دقیق تر بگم این ترس ازکجامیاد؟

اکثرا برای دوران مجردی این خانم هاست

این خانوما صرفا تجاوز رو تحمل نکردن که بگیم اره برای این میترسن

نه!!!

همین تصور که بهشون گفتن اولین رابطه قراره یه درد بزرگ رو تحمل کنی و جونت به لبت میرسه و یه عالمه خون ازت میره خودش کابوس شب و روزشون میشه و باعث میشه غیرارادی و بدون هیچ تقصیری از جانب شون نتونن رابطه داشته باشن

عکس بروشوری که من باهاش اشناشدم توتاپیک اول واژینیسم هست

که داخل کلاس های قبل عقد مرکزبهداشت توپکیج ها بهمون دادن.

تاپیک دوم راه ارتباطی رو باز بیان کردم و اینجاهم میذارم

امیدوارم مشکل گشای هرخانم نگران و افسرده باشه که ازین مشکل به تنگنا رسیده

ایدی درمانdarman7737@

داخل تلگرام/ایتا/سروش

یه شماره تماس هم دارن برای مشاوره تلفنی 

وبرای خانوم های همشهری شون هم که مشاوره حضوری دارن داخل مرکز