2737
2734
سلام ممنون که اومدید میخوام بدونم کادر اتاق عملتون و پرستارا زن بودن یا مرد
اون کسی که سوند براتون گذاشت خانوم بود یا آقا برام مهمه تروخدا بیاید تا آروم شم
تقدیر تقویم افراد عادیست . تغییر تدبیر افراد عالیست!
فکر کنم تو همه بیمارستانها خانم سوند میزاره
نگرانی بیخودی داره الان استرس برات خوب نیست عزیزم خوش بحالت پس فردا راحت میشی
برای من تو اتاق زایمان دعا کن من اصلا حالم خوب نیست
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
بابا به چه چیزایی فکر میکنی. آروم باش عزیزم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بیمارستانم دی هست برای سرکلاز رفتم غیر دکتربیهوشی همه زن بودن ترس نداره عزیزم سوره ولعصر بخون به خودت فکرکن غسل صبر بکن رفتیم حمام دیگه الان بحث محرم نامحرم نیست که ناراحت باشی به خدا توکل کن
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
2728
انفدرم راحت هستش اصلا درد نداره خودتو شل کن فقط یکم اولش سوزش داری یکم جیش کن خوب میشه ترس نداره
مرسی دوستان من از دردش نمیترسم دومین زایمانم هست دکتر بیهوشی و دکتر زنانم همه زنند ولی یکی از دوستام میگفت سوندشو مرد وصل کرده اعصابم بهم ریخته میخواستم ببینم میشه پرستار اتاق عمل سزارین مرد باشه بنظر خودم خیلی بعیده ولی باز گفتم شاید کسی تجربه داشته باشه
سارا خیلی دوستت دارم حال کردم تو هم تاپیکمو دیدی و جواب دادی باور کن امروز الیزا میگفت دوستش اونجا زایمان کرده ولی چندسال پیش و مرد براش سوند زده قاط زدم دیگه شوشوم اینقدر به این قضیه حساسم کرده میترسم آخر سر یه مرد پاشه بیاد بالا سرم و منو دق بدن سر عمل

کارن جان ممنوون که جواب دادی
2738
نی نی گل جون بیخیال اگرم مرد اونجا باشه روزی هزارتا زن میبینه منم مصطفی خمینی بودم کسی که برام سوند گذاشت زن بود ولی توی اتاق عمل که وارد شدم گفتن شلوارتو دربیار و روی تخت بخواب!!! خب راستم میگفتن با شلوار که نمیشد عمل رو شروع کرد !!! بعد متخصص بیهوشیم که اومد اقابود منم با اون وضعیت روی تخت بودم اون موقع اصلا به این چیزا فکر نمیکردم من بیحیا نیستما ولی تو اون موقعیت فقط سلامت بچم مهم بود و بس ولی بقیه به کل خانوم بودن
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .