2733
2734
عنوان

پانیک دارم اخرش چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 35 پست
من تبریزم پیش دکتر قریشی زاده.روانپزشک هستن.با قرص

من توصیه میکنم در کنار دارو درمانی، رواندرمانی هم انجام بدین چون دارو صرفا علائم شما رو از بین میبره در صورت تشخیص درست اما با روان درمانی شما ریشه مشکلت رو پیدا میکنی و به دنبالش تا حدود زیادی برطرف میکنی 

من هر ازمایشی دادم حتی ام ار ای مغز رفتم هیچ مشکلی ندارم حتی کم خونی هم ندارم ولی همش سرگیجه دارم مط ...

اره پنیک همینه ببین بنظرم دارو هم زیاد کارساز نیست

تو باید روانشناس خوب بری.اینطور حالت بهتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

[QUOTE=305416523]چند سالی میشه.تا چند وقت پیش نمیدونم چرا هیچ دکتری نمیفمید چمه حتی مغز و اعصاب دو سه ساله متوحه شدم ...[/QUOTEچندسالتونه؟ 

پیش میاد به هر حال خیلی وقتا توی تخصص خودشون هم اشتباه میکنن شما هم که مشکل جسمی  نداشتین نتونستن متوجه بشن