2752
2734
عنوان

****خانمهای خیاط****

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 66 پست
الگو رو از خط کمر برش بزن و قسمت پایین اوزمان بده و تیکه پایین رو‌به بالا بدوز و روش یه کمر سه سانتی ...

تیکه‌پایین رو ...ساسونش رو میبندم فرم کاغذ جوری میشه که نمیشه اوزمان داد..

ساسونش رو بازم میکنم باید از بغل کم کنم.... که فرمش بد میشه..

نمیشه فقط یه مستطیل... درست کنم؟

شما تاحالا این مدلی دوختی؟

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دوستان خیلی ساده توضیح دادن دیگه کجاش و متوجه نمیشی.یه مستیل اندازه دور کمر ببر اوزمان زیاد بده بدوز.اگر نه که میتونی الگوی دامن‌نیم کلوش و پیاده کنی با ارتفاع مثلا ۱۵سانت

تا خیاطها جمعن لطفا سوال منم جواب بدین،بعدظهرم تاپیک زدم،حل نشد چرا خط حلقه آستین پشت،به سمت راست ک ...

اصلا متوجه نمیشم‌چی گفتی 😅

2731
فکر کنم از اندازه کاروره فکر نکنم اشتباه باشه کارورت کوچکه وقتی خط رو‌رسم میکنی تو رفتگی داره یا همو ...

تو رفتگی میشه سمت چپ

مال من میزنه بیرون،به سمت راست الگو

نیم تنه‌ی پشت رو میگماااا

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
به نظر دور کمر به پایین کلوش زاویه دار باشه .اخه اوازمان بدین این شکلی ایستایی نداره عین دامن خودشو ...

درسته... ولی من نمیخوام اینهمه چین بخوره.‌..یه چندسانت اوزمان بسمه.. فقط موندم یه مستطیل به عرض کمر دربیارم و اوزمان بدم خوب میشه یا نه؟

چون با الگوی بریده شده از خط کمر...هرکاری کردم نشد...

اصلا متوجه نمیشم‌چی گفتی 😅

خدا قوت پهلوان😂😂😂😂زحمت میکشی تاپیک اخرمو بخونی؟متوجه میشی😊

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
طبق عکس بالاتنه و پایین تنه یکسره  اس بعدش اون تیکه یه دامن تمام کلوشه که به صورت کمر وصل شده

نه من با دامنش کاری ندارم.. اصلا نمیخوامش.. فقط بالا تنه...

فقط تو کمر به پایینش موندم که چطور اوزمان بدم...

سلام.عزیزم قطعا شما در خط کمری مشکل داری.

اول الگوی لباس رو تا خط کمر برش بزن بعد برای قسمت چین به اندازه خط کمربرش بزن و مستطیل دلخواهتو اوزمان بزن.

حالا برای کمربند:کمربند داخل درز کمر دوخت میخوره..

بعداز برش قسمت جلو و پشت لباس به اندازه دورتا دور کمر یه مستطیل به اندازه نصف پهنای کمربند به اضافه زاپاس دوخت برش بزن بعد کمربند رو به همراه چین اوزمان به درز کمر دوخت بزن.

امیدوارم متوجه شده باشی چی میگم.

اگر متوجه نشدی همین کمربند در پیج خانم فای هست برید اینستا ببینید‌

(فانیدوخت)

میان دیوانگان دیدم،هزاران عاقل مُرده👌
درسته... ولی من نمیخوام اینهمه چین بخوره.‌..یه چندسانت اوزمان بسمه.. فقط موندم یه مستطیل به عرض کمر ...

چرا قشنگ میشه که . برای اوزمان خط برش رو در نقطه خط کمر به صفر برسون و اوزمان بده یکم کج میشه ولی بعد برش و دوخت تیکه بالا و پایین خوب در میاد 

عزیزم دوستان خیلی ساده توضیح دادن دیگه کجاش و متوجه نمیشی.یه مستیل اندازه دور کمر ببر اوزمان زیاد بد ...

مشکلم فقط اینه که‌میترسم‌مستطیل ببرم خوب درنیاد.. یکی که خودش دوخته باشه و  قطعی بهم‌بگه میرم سریع درستش میکنم.... اخه پارچمو خیلی دوست دارم نمیخوام بدجور وایسه...

نه من با دامنش کاری ندارم.. اصلا نمیخوامش.. فقط بالا تنه... فقط تو کمر به پایینش موندم که چطور اوزم ...

خیلی سادس عزیزم.امیتونی الگو راسته بکشی بعاز قسمت کمر به پایین الگورو جدا و اوزمان بده

میان دیوانگان دیدم،هزاران عاقل مُرده👌
2706