2737
2739
سلام دوستای خوبم
دکتر به شوشوی من گفته واریکوسل گرید 2 داره 2 تا دکتر رفتیم هر دو میگن باید عمل بشه حالا میخواستم بدونم کیا بعد از عمل شوهراشون حامله شدن . چقدر طول کشید تا باردار شدید؟ بچه ها من خیلی نگرانم چند درصد جای امیدواری هست؟
ممنون از محبتتون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی نگرانم . هیچکس از مشکلمون خبر نداره اصلا کسی نمیدونه که اقدام کردیم و این مشکل رو داریم خودم تک و تنها دارم این استرس رو تحمل میکنم خیلی سخته
2731
شوشو ی منم واریکوسل داشت جراحی کرد و بعد از 3 ماه باردار شدم .
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
دوستان خوبم سلام من تازه عضو شدم شوشوی منم واریکوسل گرید 2 داشت بدون جراحی ظرف 1 ماه باردار شدم الان هم یک دختر نازنازی 9 ماهه دارم خدارا شاکرم فقط به خدا امید داشته باشید امیدوارم همه دوستای گلم لذت مادر بودن را درک کنند.ـآمبن
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2740