2733
2734
من امروز میخوام زودپز بخرم تا الان تصمیمم قطعی بود برای فیسلر قابلمه ای، ولی از دیروز برقی هم بهم معرفی کردن که این خیلی گیجم کرده اگه هرکدوم رو دارین و راضی هستین بگین لطفا که من تصمیم بگیرم
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
هاردستون میتونی تو نت سرچ کنی
میشه واسم دعا کنید خدا بهم یه پسر کوچولو بده😗 (یه دختر ناز هم دارم )میخوام اگه بشه از فروردین اقدام کنم واسه دومی از 15 اسفند شروع کردم رژبم واسه پسر دار شدن .تر خدا یه صلوات برام بفرستید به خواستم برسم....ممنون. اللهم صلی علی محمد و اله محمد
فلر 165 هم عالیه
میشه واسم دعا کنید خدا بهم یه پسر کوچولو بده😗 (یه دختر ناز هم دارم )میخوام اگه بشه از فروردین اقدام کنم واسه دومی از 15 اسفند شروع کردم رژبم واسه پسر دار شدن .تر خدا یه صلوات برام بفرستید به خواستم برسم....ممنون. اللهم صلی علی محمد و اله محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زود پز هاردستونم رو از سایت دیجی کالا خریدم
2731