2733
2734

با اقایی که در حال اشنایی هستم خانواده ها در حال اشنایی هستن خودمم ۶ ماهه باهاش اشنا شدم خواستگاری اومدن ولی بابام سختگیر میگه باید یکسال اشنا بشید بعد عقد کنید انشالله بهمن عقدمون 

امروز تولدم بود برام طلا اورد خیلی تعجب کردم  

البته بنده خدا رفته زیر لفظی و حلقه و سرویس طلامم به انتخاب خودم خریده ولی دست خودشن همه این رو برام خرید خیلی شاید وزنش بالا نباشه ولی واقعا خوشحال کرد چون لباسم ابی بود با ی دسته رز  ابی  گرفت اورد

تاحالا راستش از هیچ اقایی کادو تولد نگرفته بورم حسابی ذوق کردم 🙄😶😂😂

به خدا فکر نکنید عقده طلا دارم خودم دارم کلی با پس اندازام بیشتر اون توجه منو خوشحال کرد 

الان عکسو میزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

https://s8.uupload.ir/files/f6b9e9c2-1935-4b91-a630-2f837fc92706_c6m4.jpeg

عزیز دلممممم مبارکته انشاالله تا اخرشم ادم خوبی بمونه زندگیت عالی باشه خیلی خوشحال شدم که با ادم درستی تو رابطه ای برات ارزوی خوشبختی بینهایت دارم 

2706